KS de sanalpazar bölümünün oluşmasını ister misiniz ?

İyi akşamlar arkadaşlar . kizlarsoruyor.com 'da sanal pazar oluşmasını ve bu sanalpazar bölümünün açılmasını ve bu sanalpazarınsadece belirli seviyeye ulaşmış güvenilir üyelerin kullanması sizce kötü mü olur ?

• İyi Olur
    25% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • İyi Olmaz
    75% (3)100% (2)83% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bana kalırsa herşey yerinde güzeldir buranın kabından çıkıp başka birşeylere dönüşmesini kesinlikle istemem. Olursa benim gibi düşünen birçok kişi artık kalmak istemez.

1|1
    0|0
    • haklısınız . can sıkıntısından tartışma konusu açıyım dedim bu geldi aklıma fakat ayrı bir kategoride olabilir ama

• Herşey mümkün olabilir bu konuda bir sıkıntı yok ancak olacak bu şey buraya uyar mı, yakışı kalır mı ?sorun bu.

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi olur da üyenin güvenilir olduğunu nasıl anlayacağız? cevabını bildiğimiz soruları mı sorsak ki ne :))

0|1
    0|0
    • bana göre iyi olur :) güven konusuna gelince birçok ikinci el ilan sitesindeki seçenek yani para havuzu seçeneği olabilir :)

• o nasıl oluyor?

• satıcı ürününü satışa koyuyor . alıcı kredi kartıyla ödemeyi yapıp satın alıyor fakat para site havuzunda kalıyor alıcı ürünü onayladığında para satıcıya aktarılıyor

• Hiç işim olmaz .

0|1
    0|0
  • İyi Olmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O zaman insanlar bunu adam ayırma gibi algılayabilir, hem bunun bir amacı olmaz ki :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...