Yakışıklısın/güzelsin laflarını çok duyuyor musunuz ?

Aile içinde yakışıklısın/Güzelsin Laflarını çok duyuyormusunuz ? Ve bu sözün doğruluğuna inanırmısınız ya da söyledikleri gibi yakışıklı ya da güzel buluyormusunuz kendinizi :D Alın size 3 soru birden uğraşın durun bakem :D

Güncellemeler:
Aile dediysem halan gil dayın gil falan yani :D Anne baba hep çocuğunu över zaten :D

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse yakışıklı bulmuyor o yuzden diğer soruların cevabı yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynaya baktığında kendini güzel buluyorsan ve kendinle barışıksan kimsenin lafı etkilemez seni. Olay kendinde bitiyor isteyen istediği kadar yakışıklısın veya çok tipsizsin desin sonuçta herkesin zevki başkadır sen kendini beğeniyosan sorun yok :)

0|0
    0|0
  • aile içinde bu sözleri duyma oranı tipsizlikle orantılı bence. annen oov ne yakşklymş evladm diyosa bil ki bir terslk var

0|1
    0|0
  • 1-) eVET DİYOLAR AİLE BU AQ TİPSİZSİN Mİ DESİNLER ANNEYİ KESERLER VALLA SDSDFAS 2-) kendimi ne çok çirkin ne çok güzel buluyorum ama ailem söylerse inanmamda arkadaşım söylerse inanırım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben şahsen ailem tarafından böyle şeyler çok duyuyorum ne var tipinde

brad pitt gibi adamsın diyolar :D ama yalan hikaye yani :D önemli olan seni tanımayan

kişinin düşüncesi :)

0|0
    0|0
  • ailemden iltifat alsam ne almasam ne amk dışardaki insanların gözünde öyle olmadıktan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...