Renktaşlar. Bu sene Galatasaray'ımızda en büyük hayal kırıklığı kimdi?

şampiyon bir sezonu daha geride bıraktı. 4. yıldız için 365'ten geriye saymaya başladık artık

bence Hamit... bu sezon elle tutulur çok az maç var iyi oynadığı. ondan daha iyisini beklemiştim. ama önümüzdeki sezon toparlayacağına inanıyorum.

sizce kimdi peki?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Sneijder zaten Ligin 2. yarısından sonra geldi adam büyük beklenti içine girmemiştim ben onun için..

Hamit ve Emre Çolak :(

0|2
    0|2
    • haklısın. ayrıca hazır gelmemişti zaten, buna rağmen aldığı maçlar da yok değil.. karabük maçı, real maçı vs.

siz seneye görün Sneijder'i diyorum.

• Kesinlikle katılıyorum buna rağmen çok iyidi..

Seneye takım olarak oturmuş olcaz zaten İnşallah..

• Ordu maçıda var :D

Kızlar Ne Diyor 6

• esilanın dediği :;)

1|2
    0|0
  • Amrabat bence

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Uifalusi, Hamit ve Elmander bence.

0|1
    1|0
    • ujwaluji sakatlanmasaydı emin ol bu sene o kadar fazla puan kaybı yaşamazdık

• Ben de onu diyorum. Sakatlığı benim için bir hayal kırıklığı oldu

• Bence Sneijder ve Amrabat.

0|2
    0|1
  • bence gsnin en büyük hayal kırıklığı sneijder oldu

0|1
    0|0
  • bence bu seneki en büyük hayalkırıklığı eboue ydi. ofans olarak iyiydi ama defans olarak bekleneni veremedi seneye takımda kalırsa bunu halledeceğini düşünüyorum ayrıca hayal kırıklığı olarak amrabatıda sayabiliriz

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• renktaş olmasakta fikrimizi söyleyelim...hamit cris amrabat-yüksek ücretlere az performans

1|2
    1|0
  • Hamit ve Amrabat

Hamit bu sene bana göre çok kötüydü topu taç çizgisine götürüp oyunu yavaşlatmaktan başka birşey yapmıyor Amrabat´a ise 8 Milyon Euro verdik Şampiyonlar liginde 5 asist yaptı ama beni tatmin etmedi

1|1
    0|1
    • Hamit'te aynı şeyleri hissetmişiz

Amrabat sezona iyi başlamıştı hatırlarsan renktaş, ne olduysa afrika kupasından sonra oldu, performansı iyice düştü. 8 milyonun hakkını asla veremedi.

• kontenjan işi can sıkıcı

Melo olayı da geçen yılki gibi yılan hikayesi olmasın da

ne yapılacaksa bir an önce yapılmalı bence, zararı takıma oluyor.

• Kesinlikle

• Hamit hemn her maç oynadı ama asıl yerinde son maçlarda oynadı ve performansı arttı. Öle pek bir hayal kırıklığı yok bnde şahsen.

0|1
    0|0
    • istikrarına lafım yok ama ben umduğumu alamadım bu yıl, belki de beklentim yüksekti. çok pas hatası yaptı, çok top ezdi. 10 kişi oynattığı maçları da az değildi

• haklısın terdal. şu kanatlara bu yıl esaslı çözüm bulmak şart.

• Alper potuk sag kanattada oynar sag bektede oynar alınırsa

• crisi çabuk unutmuşlar

0|3
    0|0
    • ondan fazla bir beklentimiz yoktu zaten. Ujwaluji sakatlandı transferin son gününde alelacele almak zorunda kaldık

• Bence Hamit bir hayal kırıklığı değil. Her maç sahada en çok koşan oyuncu. Şimdi diyeceksiniz ki boş koşmakla iş olmaz. İşte öyle değil. Adamın olmadığı maçlarda bizim sağ taraf resmen bomboş gibi oluyordu... Eskişehir maçını hatırlayın. Hamit yoktu Erkan Zengin resmen Yılmaz Vuralın deyimiyle bizim sağ tarafa tecavüz etti. Bence bu sezonun hayal kırıklığı Emre Çolak ve Melo oldu. Tamam Melo son hafftalarda toparladı ama yakklaşık 20 hafta flan çok kötü oynadı ...

Birde sezonun sürprizi var. Bana göre sezonun sürprizi Sabri Sarıoğlu :) Önemli maçlarda asist yaptı. Hele o Real Madrid maçında attığı çalımı herkes atamaz :D

0|1
    0|1
    • hamit konusunda farklı düşünüyoruz ama diğer söylediklerine katılıyorum. Melo olayı bizim yönetimin stratejik hatası oldu, son haftalar da toparlamasa açık ara onun ismini verirdik herhalde.

sabri bir ara eboueyi de kesmişti zaten :) sakatlanana kadar tabi. yeteneği kısıtlı ama her maç yüreğiyle, arma aşkıyla bir şeyler yapmaya çalışan bir oyuncu.

• Yedek kulübesini zengin tutmak iyidir :) Bak seneye 3 kulvarda mücadele edeceğiz yine :) Ben en çok Burak ve Enginden korkuyordum onlar gece hayatına katılmamışsa Alper hiç katılmaz :)

• rahatlatan bir kıyaslama :)

• Hamıt sag kanattan hızlı kosularla gıden kanat adamı degıldı daha cok sutlarıyla on plana cıkardı . Sag kanat gıbı oynayınca yasıda 30 oldu artık beklenen verım olmaz tabı . Ama schalke macındakı gıbı ortadan hucum edınce nasıl sut ve gol attıgını gorduk . Emre colak patlama yapmalıydı eglenceye fazla daldı sankı emrede durgunluk var sevıye atlaması lazım

0|2
    0|0
    • katılıyorum. Emre'nin 2012 şampiyonluğumuzda katkısı büyüktü ama bu yıl iyi değildi. nasıl anlatayım sanki özgüvenini kaybetmiş. şut atması gereken yerlerde atmıyor, atmaması gereken yerlerde vuruyor. çok talihsiz maçlar çıkardı. evvela fizik olarak güçlenmesi şart.

• Premıerden orta sıra takımları ıstıyodur . Gs de sampıyonlar lıgı ıcın gelır herhalde ıyıde para alır

• merakla bekliyoruz artık. gelirse harika olur, adam müthiş bir defans. kafa toplarında da harika, özellikle ış maçlarda yan top zaafımıza ilaç olabilir.

fenerbahçe de istiyor diye haberler de var ama seçecekse Galatasaray'ı seçer. birazcık kafası çalışıyorsa galatasaraya gelir zaten.

• crisss

0|2
    0|0
    • aynen

son gün sırf transfer yapmış olmak için yapıldı zaten

• realde 1 sene kadar top oynamadı ;) seneye bomba gibi dönerrrmerak etme kardeşim

• öyle umuyorum zaten, iyi de hazırlık dönemi geçirecektir. 3 kulvarda çok ihtiyacımız olacak tecrübesine.

• Ujfalusi ve Elmander

1|1
    0|1
    • evet, onları da söylemek mümkün

• benceeeeeee hamit ama sonradan toparlandı melo gibi

0|1
    0|0
  • rentaşım sneijder adam yeni geldi alışamadı falanda bu sezon pek iyi değildi ama gelecek sene iyi olcağını ümit ediyoruz. inş.

0|1
    0|0
    • haklısın renktaş, ama hazır gelmedi adam. oynamıyordu da uzun zamandır. sakatlıklar da bu hazır olmamaktan kaynaklandı .umarım önümüzdeki sezon gerçek Sneijder sahalarda olur. bekleyelim görelim artık

• nazarımız değmesin :)

• Amın :D

• bi tek Cris..

0|1
    0|0
  • Her zaman olduğu gibi fatih terim

0|1
    2|3
  • hamit fenerbahçenin kazığı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...