Arkadaslarınızla gezerken yanınıza gelsem

öyle kıro gibi değil . (iyi giyimli filan olucam ayrıca esmer 1.85 boyundayım) yanınza gelip çok hoş göründüğünüzü sadece merhaba diyip sizinle tanışmak istediğimi sylesem ve sonrada okudugunuz bolumu filan soracam devam ederim yani muhabbete ...

- siz bole kibarca ve sizi şaşırtan birini hemen terslermisiniz yoksa biraz durup azcık şans tanırmısınız ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• duruma göre değişir o. iş görüşmesinden çıkıp arkadaşımla görüşmeye gidiyordum duruma da biraz sıkılmıştım derken 24 25 yaşlarında bir genç şu cilt bakımı kartlarından dağıtıyor bir kaç cümle kurdu iltifat vs. dedim bak bu söylediklerin şu an çok iyi geldi teşekkür ederim fakat boşuna konuşuyorsun çünkü almicam bir yandan yürüyoruz devam ediyor iltifat vs gerçi bir kısmında haksız da sayılmaz :D :D neyse hala yanımda geliyor dedim şurada arkadaşımla buluşcam oraya kadar eşlik etmiş olacaksın bana fakat ben yine almicam o kartı iltifatlar falan. teşekkür etti bende buraya kadar geldin sağol canım da sıkkındı biraz iyi oldu mutlu oldum dikkat et kendine dedim ben içeri o kart dağıttığı yere. :) o an ki durumunuza göre değişiyor olaylar tabi ki her peşimize takılanla konuşmamalıyız fakat ters ters de davranmamalıyız karşımızdaki hayvan değil, erkeklerinde duyguları var.. aradaki elektrik, yaklaşım tarzı önemli. zira aşkın kimi nerede yakalayacağı hiç belli olmaz.

0|1
    0|0
    • keşke her kız senin gibi medeni olsa

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu yapacağınız kişi için ilk etapta iki ihtimal var, ya sevgilisi vardır ya dayoktur. Varsa zaten terslemesi gerekir. Yoksa da iki ihtimal var ya sevdiği biri vardır ya da yoktur. Vrsa yine mantıklı olan sizinle konuşmak istememesi olur (en azından çok kısa konuşup sevdiği bir kişi olduğunu söyleyip umutlandırmamalı, ben öyle yapardım) eğer sevdiği biri varsa da iki ihtimal vardır, ya o kişiye çekici gelirsiniz ya da gerçekten zihninde beğendiği karakter ile eşleşmiyorsunuzdur, ikinci ihtimalde yine pek oralı olmayacaktır. Eğer çekici gelirseniz de üç ihtimal var, ya arkadaşlarının yanında çekngen davranacak, ya işim olmaz moduna girip sizi tersleyecek ya da size bir şans verecek. Bu da onun kişiliğine kalmış artık.

0|0
    0|0
  • tanışabilir miyim deme abi bir kıza tanışalımmı dersen anında tersler seni. direk meraba de. tanışalımmı dersen pişman olursun. bir kıza tanışallımı denir mi*tanışalımmı nedir abicim. sen hiç öyle diyen birini gördünmü kızında evet dediğini direk konuya gir çok hoşsun hemen deme ilk meraba de sonra biraz naber nasılsın havadan sudan sonra çok hoşsun falan de :D Bu arada ESMERLER CANDIR

0|0
    0|0
  • Direk terslerim :)

0|0
    0|1
    • ondan sonra burda yazıyosunuz hoşlandıgım çocuk nie uzaktan bakıyoda yanıma gelemiyo die

• Allaha sukur sevgilim var :) ondan dirk terslerim

• yakşklysa yanma gelen kişi muhabbt ederm.d

0|0
    0|0
  • Sonuçta kızın belalı bir abisi olabilir :D Sevgilisi olabilir hatta nişanlı olabilir olurd a olur yani :) yanına gidipte tanışabilir miyiz demen büyük bir tepkiye sebep olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok hoş göründüğünü söyleyerek başlarsan, direk terslenirsin. Ama çok saçma bir bahane ile tanışırsan ileride onunla çıkabilirsin. merhaba Ya sanırım sen fen edebiyat bölümünde okuyorsun ama seni bizim fakülte de bir kaç defa gördüm, şaşırdım bizim fakülteye den edebiyattan arkadaşlar pek gelmez ama ... gibi bir giriş yap, tabi ben kafamdan uydurdum bunu, kız farklı fakülte de olacak, en az bir defa sizin fakültede göreceksin vs. vs.

ya da merhaba, fen edebiyatta okuyorsun sanırım seni orada görmüştüm. bu bile güzel bir giriş,

bulunduğun konum içerisinde milyonlarca tanışabileceğin şartlar vardır.

bu şekilde giriş yap, tanışabilir miyiz falan deme, direk merhaba de. bak bir tane daha aklıma geldi, ya sen şu yukarıdaki yurtta kalıyorsun değil mi, benim bir arkadaşım var gelmeyi düşünüyor memnun musun ? gibi tonlarca örnek var.

0|0
    0|0
  • metrobüste bir kızla biraz kesiştik, bir ara çantasından bir şey alırken pat diye cüzdanını önüme düşürdü. yerden alıp verdim. cüzdanı alırken bana ters ters bakıp "benim çıktığım var taam mııı" dedi. demem o ki burası türkiye.. bunlar da türk kızı...

0|0
    0|0
    • la fontaine masallar anlatıyor bu türk kızları niye acaba ? :D

• Valla şaşırırım kardaş ne oluyo ne ayaksın derim ben senin bildiğin erkeklerden değilim derim

0|0
    0|0
  • Tipten haber ver :D tipin iyi mi ? hafif paran var mı ? tamamdır :D hadi yolun

açık olsun

0|0
    0|0
  • böyle insan yoktur bence açıksözlüyüm bn ama konuşamam rahatca cekinirim ama ısınırım tipe bağlı.

0|0
    0|0
  • Olum yakışıklıysan kendini bu kadar kücültme derim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...