Anılarınızı anlatır mısınız?

İyi geceler..

Babamı özledim:)onunla yaşadığım güzel tüm anıları..

siz babanızla ilgili anılarınızı anlatır mısınız?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Babam antalyada çalışıyordu biz fethiyedeydik.Küçükken annemle yatarken kardeşim ben.Babamın yastığını koklayıp ohh mis gibi babam kokuyor demiştim.Halbuki ter kokusuydu...Annemin ağlayışını unutamam :( Sonra bir ara aşağıdan sesler geldi bir baktım babamın etrafında 2 adam hemen indim sopayla kim benim babama çatıyor dedim bir yürüdüm.O adamların kaçışlarını da unutamam...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• :( özledin mi cok...

1|0
    0|0
  • su faturası mı elektrik faturası mı tam hatırlamıyorum bir faturayı bana gün içinde yatırmam gerektiğini söyledi bende unuttum yatırmayı o günde son ödeme tarihiymiş. eve geldiğinde unuttuğumu söyledim taş çatlasa 1 tl faiz gelecekti. bana "eşek oğlu eşek, hayvan oğlu hayvan, it oğlu it, boş oğlu boş" gibi oğlu kafiyesiyle hakaretlere başladı. bende baba sözünü kesiyorum ama kusura bakma bana hala hakaret etmediğinin umarım farkındasındır dedim. başta duraksadı sonra yine oğlu kafiyesiyle hem dövdü hemde hakaretlerine devam etti. ama ben bildiğin gülmekten kalp krizi geçireceğim. en son anneme al şu psikopatı elimde kalacak diyordu. annem ne oldu diye soruyordu gülmekten anlatamıyordum. öyle işte.

1|0
    0|0
  • anlatiyim gece istanbuldan izmire gidiyordum otobusle bir kac sene önce otobusun ısıkları kapandı bir süre sonra insanlar uyumaya basladı ben koridor tarafındaki koltuktaydım yan koridor tarafındada bir kız vardı koltugu yatırıp yaslandım kızla göz göze geldik ne kadar öyle devam etti bilmiyorum göze göze uyumuşuz uyandığımda kız yoktu hay ark. böyle şansın >D

0|0
    0|0
  • babam hayatında beni birkere dövdü en güzel anımdır :) bir kroşe bir aparkat yedim daha önce kimse bana öyle yumruk atamamıştı

1|0
    0|0
    • neden dövdü?

• adam öldürcektim silah almıştım bana niye başına geleni anlatmıyosun tek başına gidiyosun salakmısınn dedi de :) silahı görünce dövdü hehe hayatımda yaptıgım ilk ve son delilikti bidaha zor

• ben babamla hiç baba oğul olmadım bizi hep abi kardeş sanarlardı arkadaş gibiyiz gizlimiz saklımız olmaz pek kavga etmeyiz günün hep birlikte çalışırız ama pek kavga etmeyiz

1|0
    0|0
  • anlatamam benim senin gibi bir anım olmadı hatırlayacak ne babamla ne annemle :S

1|0
    0|0
  • Hayal meyal hepsi. Şimdi umrumda bile değil o adam.

1|0
    0|0
    • özel değilse neden?

• ölmediler kardeşim yinede saol

• anladım..hayırlısı.

Kızlar Ne Diyor 2

• hep tavlada bilerek yeniliyor bana sinir oluyorum :/

1|0
    0|0
  • öğretmenimi beraber dövmeye gitmiştik :D D:

1|0
    0|0