Kapat

Allah benim belamı versin bugün yine asosyallik yüzünden plaja bile inemedim 2 saat bekledim -ciddiyim- sonra

indim.

Nefret ediyorum kendimden burdaki zenginlerden sosyetenin ünlü kadınlarından nefret ediyorum ayollu konuşmalarından nefret ediyorum

herkes gibi bende plaja inmek istedim ama o iğrenç kahkahaları duyunca plaja inemedim plajın yukarısında banklar vardı orda tam 2 saat oturdum

kendimi insanlardan hayattan toplumdan o kadar soyutladım ki bir insan plaja inmeye utanır mı?

sevdiğim bir çocuk vardı beni reddetmişti o da plajdaydı

nefret ediyorum herkesten

ölüm bana Şu an cazip geliyor evet çok güçsüz biriyim karaktersizim ölüm böyle yaşamaktan daha iyi inanın kusmak istiyorum üzüntüden, midem bulanıyor.

kendimi hayvan gibi görüyorum kendime asla saygı göstermiyorum ölüm sizcede güzel değil mi? bu iğrenç dünyadan sıyrılacaksın boşluğa düşeceksin .

bu sitede fakir biriyim burslu okuyorum babam annem yoksuldu babam beni okutmak için çok çalıştı onu çok severim saygı duyarım ona.

burdaki insanlar sinirlerimi bozuyor bulunduğum yerde zenginlerle fakirler birlikte yaşamak zorundalar aynı yerde yaşıyoruz sonuçta. varlıklı ailelerin çocuklarıyla arkadaşlık yaptığımda oldu ama ne biliyim ya zengin doğmak da istemezdim kutuplarda yaşamak isterdim işte

sizce şimdi hayatıma son versem mi? bugün defalarca ağladım kendimi bildim bileli asosyalim beni teselli edecek bir ablam abim kardeşim bile yok

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• kendi hayatını yasa derim zengin fakir değilse saglıklı saglam yuruyebiliyor duyuyor kokluyor işitiyor olduguna sukretmelisin bosver kim ne derse ya da yaparsa yapsın gormezden gel mutlu olmaya calıs bak ıste okuyorsunda okul bitince guzel iş bulursun paranı kazanırsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• eger bukadarsa sorunların ve bukadar sey yuzunden olmek ıstıoyrsan bence yasadıgın kabahat zaten gıt ol gercekten. hayat senın oturdugun yerden sana hıcbırsey vermez emek sarfet calıs cabala guclu ol goreceksınkı herseyı ellerınle koparıp alabılıyorsun unutma her ınsan kendıne yakısanı yapar kalıte asla tesaduf degıldır sımdı yolunu sec gıt ol ya da kopar al

0|1
    0|0
  • Neresi orası ? sezon mu acıldı be

0|0
    0|0
  • Sosyallik demek insanlar ile birlikte bir şey yapmak demek değildir.

Yanlış bir tanım üzerinden kendine yüklenme.

0|0
    0|0
  • sen olayı aşmışsın yavas yavas alıştır kendili sosyal yaşama

0|0
    0|0
  • plaj dediğin nedirki yahu otur evinde işte bende koskoca 2 günlük tatili evde geçirdim pehhhh öleyimmi yani taktığın şeye bak

0|0
    0|0
    • tabi seni evden zorla çıkarmaya çalışan bir annen yok

• sosyalleşiyim diye hiç evden çıkmıyorum da

• kiminin annesi dışarı cıkartmaz kimininkiside zorla cıkartır ailem sayesinde doğup büyüdüğüm sehirden ayrıldım suanda farklı bir şehirdeyim sadece tek sosyal hayatım calıştığım yer başkada bişey yok ne arkadaş ne mekan kaldım evde :)

• Ölüm her zaman güzel ama budala sana sunulmuş bir hayat varsa ve insan olarak geldiysen bu dünyaya insan gibi yaşa blue çağındasın galiba ya da çok budalasın dert ettiğin şeylere bak şükretmelisin sağlığın için varlığın için!

0|0
    0|0
  • bugun yasadigin aci seni olgunlastiracak bir fidan dusun govdesi kalinlasmadikca meyve veremez senden pek umutluyum be kiz eger dogru adinlar atarsan ve yazdigin gibi insansan ilerde bugunleri dusunup gulebilirsin

0|0
    0|0
  • plajı geçte sen o zorluklar içinde okuyup eğer aileni seviyorsan onlara hayırlı bir evlat olup sevmiyosanda kendi hayatını güzel bir şekilde kurarsan bundan daha büyük bir mutluluk yoktur dünyanın en büyük mutluluğundan biri. azimli olmakda fayda var

0|0
    0|0
  • manyakmısın kızım sen yav senin iyi bir arkideşe ihtiyacın var sohbet etmek istersen ekle mesaj at böyle yaşanmaz

0|0
    0|0
  • Sen dur bir hele abla ya ! ekle beni bir sen.

0|0
    0|0
  • versin versin amin.

0|0
    0|0
    • seninde diyeceğim de zaten seninde belanı vermiş.

• ölümmmm o kadar kolay değil

dur bakalım bir bekle

yalnızlık güzeldir kafanı dinle...

0|0
    0|0
  • hayatıma son vercek olsam ben verirdim saçlamamışsın

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• kendine sövünce rahatladın mı ?

0|0
    0|0
    • içimi döktüm çok rahatladım her gün düzenli olarak kendime söverim zaten

• çünkü insanlar beni çok eziyorlar her gün düzenli olarak ağlıyorum da aa bak bugün ağlamayı unuttum eğer ağlamazsam günüm tamamlanmaz..

insanlar benimle sebepsiz dalga geçiyorlar masada oturuyorum kızlar sırtıma dokunuyor bende ne var dermişçesine bakıyorum naber diyorlar ama dalga geçtikleri çok belli.

hep böyle dalga geçilen biri oldum

bu yüzden kendimden nefret ettim geleceğimden umutsuzum, çocukluğumu özledim o kendime güvendiğim günleri özledim

• onlarla birlikte sen de gül.ilk baş şaşırırlar sonra kabullenirler.ne yapıyorlarsa sana sende yap

• ya saçmaldığının farkındasın umarım ? cidden yaşına vereceğim kaç yaşındasın , bu nasıl düşünme böyle

0|0
    0|0
  • hayatın bu kadar küçük şeyler için çöpe atılacak kadar değersiz mi?

mutlu olmak elinde,başkası için yaşama..

0|0
    0|0
  • Ölmek cozum degil bu aciz insanlarin yaptigi bir sacmalik bence asosyal olbilirsin ama bunun cozumu ölum degil

0|0
    0|0
  • atla atla atla

0|0
    0|0
Yükleniyor...