Evde spora basliyorum neler yapayım fit olmak icin yardimci olursanız?

Arkadaşlar merhaba benim vucut çok kötü saldim kendimi basenler var gobek var ust bacaklarim kalın sonra diz kapaklarim kalın 160 boy 65 kiloyim kalcalarim duz ve genis boyle kucuk yuvarlak kalkik olsun istiyorum brazilya kalcasi gibi ve seniye super olmak istiyorum ve evde spor yapmaya karar verdim sizce nasil basliyayim neler yapmam lazım bana spora girin ora gidin demeyin oraya gidemem evde ne tür şeyler yapayim kaç defa kaç set yazarsanız çok mutlu olurum sıki vücudum olmasını ıstiyorum gobegimin gitmesini belimin ince olmasını ve kalcalarimin yuvarlak ve kalkik bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum sunu da belirteyim aşırı kasli bir şey olmak istemiyorum kum saati gibi olmak istiyorum zaten omuzlarim geniş

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yağların gitmesini istiyosan kardio çalışacaksın koşu, ip, bisiklet vb. Kalçalar ve bacaklar içinde squat idealdir

1|0
    0|0
    • 3ay

Mesela pazartesi baslicam kaç saat spor yapayım ne kadar yapayım falan filan yazarsaniz çok mutlu olurum gobegimde mekikle erir dimi ince belim olur?

• 3ay

Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Bence dans et ben öyle verdim baya 😂

1|0
    0|0
    • 3ay

Günde kaç saat dans ettin ya tek kilo olsa veririm :( ama ışte vucudum daginik gobegim var kalcalarim duz ama uzun yani genis sonra basenler off:((

• 3ay

Anladım canim sağol :)

• 3ay

Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Koşu bandı veya ip atlama aletine ihtiyacın var sinra da ağırlık yani dumbelle

0|0
    0|0
  • squat koşu öneriyorum ben fix olarak

0|0
    0|0
    • 3ay

Squat kaldirmiyorki sadece kas falan yapıyor benim vucut iri ben kucultmek istiyorum ve sadece kollarimda kas istiyorum

• 3ay

tanıdığım çoğu kız bakımsız ve bazıları cidden şişman (hastalık olarak değil)

• 3ay

Evet bu kötü bisi ve cogu evlendikten sonra saliyor kendini 2010-2014 arası jimnastige gidiyodum dansa vucudum çok güzeldi sonra bir sıkinti oldu kendimi saldim ve şimdi yine eskisi gibi olmaya calisiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...