Sevgilinizden ayrıldınız diyelim, sizce dünyanın sonu mu gelmiş olur?

Sevgilinizden ayrıldığınızda izleyeceğiniz yol nasıl olurdu?

* Devamlı arayıp, hata sizde olmasa bile özürler dileyerek tekrar başlamak için ısrar mı ederdiniz

* Hiç vakit kaybetmeden yeni sevgili bulma çalışmalarına mı başlardınız

* Kafanızı dinlemek için iyi bir fırsat deyip, aşk meşk ilişkilerine ara verip, ruhen dinlenmeye mi çalışırdınız

• Sevgilim benim herşeyim. Devamlı arayıp, ısrar ederdim. Hatalı olmasam bile özürler dilerdim.
    14% (12)19% (8)16% (20)Oy Ver
  • Hiç vakit kaybetmeden, yeni sevgili bulma çalışmalarına başlardım.
    10% (8)17% (7)12% (15)Oy Ver
  • Kafamı dinlemek için iyi bir fırsat görüp, ilişkilerime ara verir, ruhen dinlenmeye çalışırdım.
    76% (64)64% (27)72% (91)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ankete katılın arkadaşlar..
Kadınlar erkeklerden daha çok inatçı oluyorlar genellikle, erkekler alttan almaya çalıştıkça, kadınlar üste çıkmaya çalışıyorlar, böyle durumda da kadın da terkedilmem, terkederim mantığı hakim, ne yazıkki kadınların inatı tuttu mu, ikna etmekte bir o kadar güçleşiyor, çok başıma geldi buna benzer durumlar, o yüzden bu soruyu sorma ihtiyacı duydum.

0|0
24|10

En İyi Erkek Görüşü

• erkek için;

ilk bir ay: ohhh ulan kurtuldum mk hayat varmış çek kanka çeçek çeeekkk :)

ilk 1 aydan sonra: lan ben onu çok seviyom mk artık dünya çükümde değil asın vurun lan beni tülaaayyyyy tülayyyy geri dön seni çok seviyom tülayyyyyyy ühühühühühğğ :(((

kadın için:

ilk 1 ay: canım çok mutsuzum ayrılık acısı çok fenaymış tüm dünyam altüst oldu dünyalar başıma yıkıldı nasıl atlatıcam ben bu ayrılığı ölürüm ben ühühühühüüğğğ :((((

ilk 1 ay dan sonra: hangi mağazaya gidelim mangoda indirim varmış kız bu çocuk asılıyo bana galiba Allah kahretsin çok güzelim :) tülay bebekte nargile keyfi durum güncelledi :)))))

9|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Yeni sevgili bulup bulmamam tamamen tesadüf olur.

0|1
    0|0
  • 3. seçenek tabi..

0|1
    0|0
  • sevgiye göre tamam ilk zamnalr ararım sorarım konuşmaya çalışırım .en iyi si aslında kendimizi çekip tekrar gözden geçirmek ruhen dinlenmek en iyisi sonrasında zaten özlenşildiyse geri dönlğr ya da yeni yola girilir

0|1
    0|0
  • elimden gelen her şeyi yaptım, içimde zerre pişmanlık yoksa neden dünyanın kahrını çekeyim, kahrımı dünya çeksin, yeni bir sayfa açarım derim.

0|1
    0|0
  • bennn cokkk ozledmmmm 8 gundur ayrırıyzz cok kotuyum kendımı artık kaybetttım olucem yaaa kalbım cok acıor :S

0|0
    0|1
  • Takmazdım

0|0
    0|1
  • Kafamı dinlemek için iyi bir fırsat görüp, ilişkilerime ara verir, ruhen dinlenmeye çalışırdım. 5

0|1
    0|0
  • Sevgili basit bir kavram değildir asla bu yüzden sevdim mi çok severim çok değer veririm el üstünde tutarım ama beni üzmüşse ve ayrılma noktasına gelmişsek ne kadar da çok sevsem bitirmesini de bilirim. Ve ardıma bakmam bir daha. Dünyanın sonu değil ya

0|0
    0|0
    • bayanlar genelde böyle düşünüyorlar zaten, ben de çok terkedildim :(

• Ağustos ayında 4 senelik ilişkim bitti.

Baştan dedim; vur patlasın, çal oynasın. Sonra bende bir özlem bir özlem.

Dünyanın sonu değil tabi. Hayat bizim acımız için tabiki dönmeyi durdurmuyor. Devam ediyor.

Fakat yarın ayın 20si tam tamına 9 ay oluyor yarın. Güçlü kızım, bu sürede hayatımda birinin olmamasının nedeni ne kafamı dinleme, ne yeni arayışa girme, nede onun dönmesini beklemem.

Yapamıyorum kimse ile, beni seven insanlar var ama ondan başkası ile olmayacak düşüncesi ile kimseye yaklaşamıyorum. Kolay değil 4 seneyi 1 anda silmek.

Anılar, hatıralar, özlemler. Kolay olmuyor ne yazık ki insanız, insan hafızası hiçbir şeyi kökten silmez. Dünyanın sonu değil evet ama hayat biraz daha zehir oluyor bize.

0|0
    0|0
    • gerçekten sevdiysen haklısın, hiçkimse o yılları sana yaşatamaz, sana katılıyorum. benim de kıs süreli oldu ilişkilerim, biriyle bitti biriyle başladı ama ben böyle olmasını istemiyordum, ciddi, uzun soluklu bir ilişkim olsun evliliğe kadar gitsin istiyordum ama kısmet işte çabuk bitti, kimse için üzülmedim, galiba gerçekten sevmemişim hiçbirini. benim verdiğim değere, gösterdiğim ilgiye layık değillerdi, aşk konusunda biraz şanssızım ben ne yazıkki

• Hayırlısı olsun hakkında.

• teşekkürler..

• bu yaştaysam evlenirdim biriyle..

0|1
    0|1
    • evet, ben de evlenmeyi düşünüyorum ama maalesef, niyeti ciddi, evlilik olan biri çıkmadı karşıma :(

• neye göre bu kanıya vardınız? evlilik denen kurum birbirine saygı gerektirir, sabır gerektirir, sevgi gerektirir, ben de bunların tamamı var da karşıma çıkan insanlar, dengesiz olunca, dengesiz dediğim bir günü bir gününe tutmayan insanlar olduğunda yapacak pek fazl bişey de kalmıyor. yaşadıklarımı ben biliyorum, burda boşyere açıklayıpta lafı uzatmak istemem

• bi ihtimal dedim?iyi geceler.

• C: Kafamı dinlemek için iyi bir fırsat görüp, ilişkilerime ara verir, ruhen dinlenmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • bıraz kafa dınler sonrada beklerdım gerı donmesını beklerdım baktım donmuyo son mesajımı atrdım.

0|1
    0|0
  • kimse wazgeçilmez değildir?

0|1
    0|0
  • İyi ki bitti diye dusunur kafami dinlerim.

0|1
    0|0
  • Bundan daha onemli seyler var...

1|0
    0|1
  • dünya sonu? saçmalık tamamiyle gereksizce hemde :))

0|0
    0|1
    • çok rahatsınız çoook :( ben de 1-2 unutamıyorum, sonra başka biri çıkınca karşıma ancak o zaman unutmaya başlıyorum, ama gelen gideni aratıyor maalesef

• gerektiği gibiyim ben :)

• 3. şık...

0|0
    0|0
  • Biri bittiği gibi diğerine başlamak oldukca mantıksız zaten. En güzeli kafanı dinlemek yalnız kalmakk

0|0
    0|0
    • evet sizin için öyle, ara vermeyi çok seviyorsunuz, çabuk yıpranıyorsunuz ya da çok umursamıyorsunuz, ama erkekler pek öyle değil sanırım, arama vermeyi düşünemiyorlar, illaki hayatımda birileri olmalı diye düşünüyorlar

• Kafamı dinlemek için iyi bir fırsat görüp, ilişkilerime ara verir, ruhen dinlenmeye çalışırdım.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sevgilim benim herşeyim. Devamlı arayıp, ısrar ederdim. Hatalı olmasam bile özürler dilerdim.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|1
    0|0
  • İlk ikisi ulur orta karışık gel gitler yaşarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eger sevipte ayrilanlardansam barisirdim neden sevdigim insani baskasiyla mutlu olsun ki onu ben mutlu ederim yeterki o guvensin.

1|1
    1|0
  • Gavur mantigi. Sevgi kalicidir, öyle oynak olmamali bence. Yok sevgilimden ayrildim, baskasini bulayim. Insan gönül eglendirmek icin sevmemeli, günün birinde hayat paylasmak icin sevmeli. Tabi insan belki uyusamaz, ama bizler arasinda gavur mantigi cok yayildi ya. Insan gönül eglendirmek icin sevmez ya.. :)

0|0
    0|1
    • eee, kadınların inatı tuttumu, gözünün yaşına bakmıyorlar, en ufak hatayı affetmiyorlar, öyle olunca nolucak, devamlı peşinden mi koşalım, biri gider biri gelir :)

• kimseye o kadar çok bağlanmam

1|0
    1|0
    • en iyisini yapıyorsun aslında, kafaya takmamak gerek. ben çok takıyorum, biten ilişkilerimi kafaya, belkide bu yüzden çok yıpranıyorum..

• herkes bir gün mutlaka gider

• sevgili değilde beşiktaş yenildimi dünyam başıma yıkılıyorr

0|0
    0|1
  • bir bilgeninde dediği gibi bağlarsın bitersin bağlanmassan hayat sana güzeldir biri gider diğeri gelir bilgeye katılıyorum bağlanmıyorum sıkıntıda çıkmıyor :)

0|0
    0|0
    • peki bağlı bir erkkek sevdiğinden ayrıldıktan sonra nezaman doner ?

• sevgi bağlanmayı gerektirir bence,bağlanmamak korkaklık..o benim tekim değil,sadece bir seçenek gibi sanki.

teşekkür ederim açıklama zahmetin için

• farklı dünya görüşlerine sahibiz bağlanmak korkaklık değil geçmişte çıakrtığın dersleri gelecek hayatına adapta edebildiğin içindir bir ikinciside yine insanın kişiliğide alakalı bir durum

• Dostum bence kıza bağlı birşey biraz, Sevdiğim bir kızsa ararım devamlı aramam ama 1 kere ararım , sonrasında yeni aşka yelken açıp kafamı dinlerim

0|0
    0|0
  • Hiç vakit kaybetmeden, yeni sevgili bulma çalışmalarına başlardım.

0|0
    0|0
  • ruhen dinlenmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • kafa dinlemek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...