Paranın değerini en çok anladığınız anı yazar mısınız ?

Selam dostlar.

Sorum açık ve net ( karakter dolsun diye zırvalıyorum )

Paranın değerini en çok anladığınız anı yazar mısınız ?

Anı olarak yazarsanız daha hoş olur , dinlemek isterim..

Güncellemeler:
İlk ben vereyim..

Sabah 8 den gece 1 e kadar bir restoranda çalışıp elime 30 lira değerinde bir kağıt parçası verildiği zamanlar..

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• biricik yeğenin minik bedeniyle hastalıklarla mücadele ederken maddi manevi elinden geleni yapıyorsun. nihayetinde yeğenin sağlığına kavuşuyor ama daha amansız rahatsızlık ile mücadele eden başka bir miniğe yardım edemeyince ailesinin çaresizliğini görünce anlıyorsun

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bir ameliyat geçirmiştim sonrasında iyileşme sürecimi doktorun muaynesine giderek devam ettim risk vardı çünkü neyse bir test yaptırmak için hastaneye gitmem gerekti normalde insanlar hastanede sıra bulmak için sabahın beşinde hastaneye ulaşıyorlar çünkü hemen bitiyor insanlar o konuda eziyet çekiyor neyse hastaneye gittim ve sıra kalmadığını söylediler telefonla doktorumu aradım kendisi hastaneyi aradı aynı zamanda orda doktorluk yapıyor bir telefon etti ve ben birinci sırayı aldım nasıl olduysa meğersem ilk 10 sıra özele gidip hastaneye gelenler için saklanıyormuş yani o kadar insan parasal durumlar yüzünden saat beşlerde yollara düşüyor bayağı garip olmuştum o an

0|1
    0|0
  • benzincide depo dolduktan sonra yanımda kredi kartlarımın ve yeterli nakitimin olmadığını anladığım an.

0|0
    0|0
  • cocukken para biriktiryodum annem dediki bende bozuk yok kendinden para gotur git ekmek al eve ,aksam baban gelince tekrar verer sana demisti .inan o aksam gelene kadar ne haldeydim bilemezsin :D iste o gun paranin ne kadar degerli bisey oldugunu ogrenmistim :D

1|0
    0|0
  • Kredi karti dokumani geldiginde paranin degerini çok iyi anliyorum. Su gibi be !

0|1
    0|0
  • Ayin 20'sinden 7'sine kadar gecen sure zarfinda.

0|1
    0|0
  • her sabah işe gitmek için uyandığım her zalim sabah

0|1
    0|0
  • babamdan borc istedim vermedi

0|0
    0|0
  • paranın değerini en çok anladığım an psikolojimi ona teslim etmemeye söz verdim.

0|0
    0|0
  • cebimde 1 liram ve akbilim vardı. otobüsle yanlış bir yerde indim , cok caresiz hissetmiştim kendimi, 2 liram olsaydı biraz daha rahat olabilirdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 15 yaşındaydım otelde çalışıyordum günlük 10 lira gibi bir para kazanıyordum paranın değerini o zamanlar daha iyi anlamıştım.İnsan kendi parasını kazanmaya başladığında anlıyor.

0|1
    0|0
  • geçen kazandibi almak için tatlıcıya girdim maaş yatmamış elim boş çıktım

0|1
    0|0
  • fethiyeye ilk gittiğimde işi bilmiyodum haliyle çok ezildim.aylıkta 500 lira verdiler iş öğreneceğim diye sabrettim gayret ettim mecburen çektim o günleri.en kötü yanıda neydi biliyo musun çok zenginler gelirdi her gün bir deişik karıyla hiç bir gün aynı kişiyle gelmezlerdi.ve hala isyan ederlerdi terslerlerdi neymiş vodkayı az vişne suyunu çok koymuşuz yanındaki or*spuların zaten kahrı çekilmezdi köpek muamelesi görürdük.daha neler neler...o zaman paranın ne kadar değerli olduğunu hayatın olmazsa olmazlarından olduğunu anlamıştım 18 yaşındayken

0|0
    0|0
Yükleniyor...