Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı... Bugün yapabilseydiniz bu ülke için ne yapardınız?

Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı... Bugün yapabilseydiniz bu ülke için ne yapardınız? Temel olarak...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kolumda atamızın imzası var ve gururla taşıyorum lakin Türkiye de yaşamadığım için pek bir şey yapamıyor insan açıkçası !

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapabilseydim önce vergileri gelir seviyesine göre dağıtır, ota b.ka akaryakıta, şuna buna zam yapmazdım. Üretmeye teşvik eder, kazancı ihracat ile çoğaltmaya çalışırdım. Her meslek grubu için minimum maaş belirler çalışanın ezilmesini önlerdim. Nüfus artışını değil, refah artışını sağlamaya çalışırdım. Off seçim kampanyası gibi oldu :D

Ama bunları yapamadığıma göre ne yaptım bugün derseniz, kendim için spor yaptım. Malum spor ve gençlik bayramı. 80 km bisiklet turu, e bu tur içinde farklı ilçelerdeki 19 Mayıs kutlamalarına da yetiştik tabi. Halka buluştuk yani, şimdiden zemin hazırlayalım ki ileride belki üsttekileri yaparız :)

0|0
    1|0
  • Tek başına hiçkimse hiçbir şey yapamaz. Yaşasın örgütlü mücadele.

1|0
    1|0
  • İçerim..

0|0
    0|0
  • bütün pkklıları kendine bu ülkede yaşayıpta kendine TÜRK diyemeyen herkesi ve meclisteki hainlarin hepsini öldürürdüm.Ne Mutlu TÜRKÜM diyene.

0|1
    1|1
  • Spor Bayramı Olduğuna Göre Spor Yaparım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...