Rüyamda hep aynı kişiyi görüyorum. Yorumlarınız neler?

Şu an 22 yaşındayım 15 yaşımdan beri zaman zaman babamın ortagının evine gidip orda kaldıgımı görüyordum anlam veremiyordum ama bu yaklaşın 1 senedir fazlalaştı. gecen yıl mayıs ayı gibi rüyamda bir evin önüne yatak sermişiz annemle yatmışız ve üstümüze kar yağıyo ve o adamın ortanca oğlu üstümüzden atlayıp içeri giriyo bunun üstüne hemen hemen her gün benzer rüyalar görüyorum. gecen recep ayının ilk günü salavat cektim bayagı çoktu ALLAH ım ben kimle evlencem diye dua edip yattım rüyamda belime yorgan dolamışım rengi yeşil onu sürüyerek geziyorum. babam git bakkaldan bişeyler al gel adamın ogulları gelecek diyo ben bakkaldan gelirken o iki oğlu geliyo karşıdan ikisindede bembeyaz tişort var ama ben o ortanca oğlunun tam kalbinin üstüne dokunarak geçiyorum atışlarını bile hissediyorum niye geldinz ki diye tersliyorum sonra içeri geçiyorum. ya büyüğü görüyorum ya küçügü ama hangisi kestiremiyorum... artık kafayı yemek üzereym ayni rüyalardan sıkıldım yorumlarsanz sevinirm. not : genelde rüyalarm çıkar arkadaşlar için aklımda olmadan görsemde çıkar. teşekkürler şimdiden

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• biliçaltı derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen evlen bir an evvel başına vurmuş olabilir. Yoksa aynı tip rüyalar bilinçaltı dolayısıyla görülür.

0|0
    1|0
    • Al işte aşağıdakilerde aynı şeyi demiş ama eksi yiyen benim erkeğim diye mal bu kız yaaaa

Kızlar Ne Diyor 2

• soruyu göremedim

0|0
    0|0
    • başlığa yazmış yorumlarınız neler diye

• sağolasın yeni farkettim :) o zman yorum yapıyorumm rüyalarrr gerçek olabilirr sen bir araştır o çocuğu nedir ne değildir e sonuçta rüyan gerçekse müstakbel eşin.

• ortanca kısmetin galiba. ALLAH bilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...