Anneme Nasıl Söyleyeceğim? Söyleyebilecek Miyim?

Babam interneti açık unutmuş evden çıkınca baktım, annemi aldatıyor. Ne yapmalıyım.

Anneme anlatmak istemiyorum, çünkü boşanmaları bizim için çok sorunlara yol açar.

Ama annemin emeklerine ragmen (annem de babam da çalışıyor) babamın bunu yapmasına da dayanamıyorum.

Yalvarıyorum fake yazmayın. Ciddiyim, ciddi mesaj yazın.

Güncellemeler:
Evet annem hissediyor, içten içe biliyor hiç direk yakalamadı ama fark etti. Bizim için bir şey demiyor. Dul olursa babamız olmadan bizi evlendirmek zorunda kalırsa diye düşünüyor. Bir şeylerini yakalarsam boşanırım demişti babama aylar önce.

Acaba babamı nasıl vazgeçirebilirim?

Cevaplar için teşekkürler.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir dönem bizdebu tarz sıkıntılar yaşadık allah sabır versin sana çok kötü günlerdi ama neyseki atlattık biraz zaman ver izle ona göre bir karar ver aceleci davranma

1|0
    0|0
    • sen ne yaptın

• Başlarda aynı senin gibi birden sinirlendim gidip kadını falan dövmeyi düşündüm sonra bunun aslında mantıklı olmadığına karar verdim olabildiğince annemi koruma altına aldım güçlü olduğumuzu gerekirse ondan vazgeçebileceğimizi hissettirdik ki bir baba ne olursa olsun evlatlarından geçemez böyle böyle bizim atlattık

• Tesekkurler umarim duzelme olmustur

Erkekler Ne Diyor 11

• baban annenden sıkılmış olamaz mı sence sürekli sorunlar yaşıyorsan ailesi olmasına rağmen yalnızsa gerçek hayattan birinle tanışıp telefon yerine internet üzerinden konuşması daha mantıklı aslında .

0|0
    1|0
    • Boşansın o zaman ! Aldatmak mı lazım! Nasıl bir cevap bu! Çoluk çocuk utanmıyor mu!

• yatıp kalkmak mı aldatmak okudum mesajlarını oradan biliyorum. yataga gitmekle bitmiyor iş.

• evli adam için bu tür ilişki aldatmak oluyor evet aldatmasa annenden başka kimseyle yatağa girmez emin ol.

• Büyüklerin işine karışılmaz. Eğer yiyosa babanla konuş ve duruma göre hareket et. Yok konuşamazsan hiç karışıp bulandırma ortalığı. Belki de adam kaynak olsun diye takılıyo nette ötesi yok.

0|0
    0|0
    • işleri bulandırmak istemiyorum. ebeveynlerimin boşanmasını da istemiyorum anneme de acıyorum

• Başkalarının özelini karıştırmak kötü bişeydir zaten, bulmak istediğin şeyi bulduğunda çok rahatsız olabilirsin şimdi olduğu gibi, bu tip işlere girerken karşılaşacağın durumları önceden düşünüp ona göre davranmalısın tatlım. Şimdilik annene bişey söyleme bence, babanında kulağına imalı şeyler fısıldayabilirsin. Belki utanıp vazgeçer bu yanlıştan.

• baban ıle konus bu konuyu baska yolun yok zaten

0|0
    0|0
  • acı umut programı gibi aile yeminnen:D annene de bir tane bulun yazık oda insan:D

0|0
    1|0
  • Susmak gerekir bazen.

0|0
    0|0
  • kadınla git konuş bnece

0|0
    0|0
  • aldatma derken ne olduğuna bağlı :D mesaj at istersen yardımcı oluym

0|0
    0|0
  • annene söyle ya da babana şantaj yap

0|0
    0|0
  • İçine Atıcaksın .

0|0
    0|0
  • annende belki biliyordur belki görmezden geliyordur evlilik yıkılmaması için. bence içine at

0|0
    0|0
  • annene söylemelisin açık ve net

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Annen bunu haketmiyor bence söylemelisin. ama önce babana facebooktan bir mesaj at ve o kadına da sizi herkese anlatcağım rezil etcem falan de o şekilde babandan sinirini al sonrada annene anlat ve onlar çözüm yolunu kendileri bulur.

0|0
    0|0
    • sana ne faydası var yıkılan yuvanın kız, babasının boşa çıkması sana yarayacak gibi pozisyon oldu :)

• ne dediğinin farknda mısın sen. sanırım yadıklarımı okumadan atladın

• Babana hafiften gözdağı vermeyle başla. Lafı hafiften o konuya falan vur. Zaten eğer sadece sanaldan aldatıyorsa pek de zararı olmaz ama.

0|0
    0|0
  • söyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...