1461 trabzon lige çıksaydı en çok kim üzülürdü?

bu sene kupa maçlarında gördük iyi oynadılar çıksa kim üzülürdü?

• Fb
    A seç
  • Gs
    B seç
  • Bjk
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
812

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Kim üzülürdü bilmem ama keşke 1461trabzonda çıksaydı. Hatta orduda düşmeseydi ligi parselleseydik karadeniz takımları olarak rizede çıktı karabük ligde kaldı çok sevindim. Nese şimdilik 3 karadeniz takımıyla idare edicez Trabzon Rize ve Karabük başarılar..

1|0
    0|0
  • 6s tabiki..

Adamları turlarından etti..

1|1
    0|1
  • Türkiyede kimsenin sevmediği tek takım var.

Fenerbahçe.. Muhakkak o üzülürdü. Onlar herşeye üzülüyor zati. :D

0|3
    0|2
  • emin olun İstanbul takımlarının hepsi üzülürdü çünkü trabzon gibi futbol sehrinin 2 takımının lig te olması nasıl hezimete ugrayacaklarının belirtisidir.Bizler trabzonlu olup trabzona ait değerlere herzaman sıkı sıkı bağlıyızdır gidipte İstanbul yalakalığı yapıpta memleketimize ihanet etmedik ÇOK SÜKÜR

0|0
    0|1
    • iyi günde nekadar trabzonsporluysak(1461 trabzon) kötü gündede bir okadar trabzonsporluyuzdur.cut

• Fenerium cunku Fener Rum :P gibi bir espiri yapasim geldi eksileyin la tamam hakettim :))

1|2
    0|1
  • Hiç birisi üzülmezdi çünkü 1461 Trabzonspor süper ligde oynayamazdı :D Aynı ismi taşıyan iki takım aynı ligde oynayamıyor. yani bu sene Trabzonspor küme düşseydi doğrudan 3. lige düşecekti :) Bir sene villerrealde öyle olmuştu sanırım :) o yüzden bu şıklara 1461 Trabzonsporuda ekliyorum :)

0|0
    0|0
  • insan ruhu bu konuda trabzona bakış açısı önemlidir çünkü edisonun teorisine göre global akımın etkili olduğu yer üzülür

0|0
    0|0
  • trabzon:D çünkü ligte aynı takımın iki takımı birden birlikte oynuyamaz

1|0
    0|0
  • trabzonlular üzülürdü illerine ait 2 başarısız takımın aynı ligde olması daha çok üzülmelerine sebep olurdu

0|0
    0|2
  • üzülmezdim ama hiç hosuma da gitmezdi iyiki çıkmamıs hiç sevmem trabzonsporu

0|0
    1|1
  • 1 tane laz takımı yetiyorda artıyor 2 lazı lig kaldırmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...