2012-2013 sezonunun en faydalı transferi kimdi?

süper ligde en iyi transfer, iyi iyi katkı sağlayan hangi futbolcudur?

şıklar 5 adetti aklıma gelenleri yazdım.

Sizin başka favoriniz varsa cevaba yazabilirsiniz.saygılar.

• Burak Yılmaz
    17% (11)26% (24)22% (35)Oy Ver
  • Didider Drogba
    33% (21)25% (23)28% (44)Oy Ver
  • Pierre Webo
    17% (11)15% (14)16% (25)Oy Ver
  • Sneijder
    22% (14)5% (5)12% (19)Oy Ver
  • Gekas
    11% (7)29% (26)22% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|32

En İyi Erkek Görüşü

• dider drogba o bir profesyoneş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• A: Burak Yılmaz

1|1
    0|1
  • Drogba tabi..

Ama şöyle söylim Gekas felaket bir oyuncu.. 15 maç 12 gol istatistiğe bakar mısın ..

1|2
    0|0
  • Didider Drogba

0|1
    0|1
  • Oyun kurması açısından bence Didier Drogba

1|1
    0|1
    • dider drogba: maç lide maç sayısı: 13 gol sayısı:6 asist sayısı: 5

yaptıkları sonuca etki etti gerçekten bir profesyonel

• doğru + :D

• Teşekkürler :) bunun devamının geleceğinden eminim. Yani böyle iyi oyuncuların geleceğinden :))

• Didier Drogba.

1|2
    0|1
  • Didider Drogba +1

0|2
    0|1
  • didier drogba

0|1
    0|1
  • Şüphesiz Gekas adamın boş maçı yok nerdeyse :)

0|5
    2|2
    • 89 dakika dursa bile 90.dakikada golü atıyor 3 puan :)

• Aynen katılıyorum

• Eğer gerçekten kızsan ve çatır çatır Gekas diyorsan, helal olsun derim sana. Şu an alkışlıyorum seni.

• Didider Drogba

0|0
    0|0
  • Didider Drogba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• gekas,olcay şahan

1|2
    1|0
  • Drogba diyorum

şampiyonlukta çok büyük katkısı oldu. attırdığı goller, duvar oluşu ve LİDERLİK etmesi

ah o göğüs kontrolleri yok mu :)

10 numara futbolcu ve "adam"

1|1
    1|1
  • Oyuncuları tek tek değerlendireyim.

Burak Yılmaz: Takıma çok büyük katkı yaptı. Şampiyonlar liginde ilk iki maç 0 puan. Çoğu kişi Galatasaray gruptan çıkamaz derken Burak Yılmaz sahneye bir çıktı. Üst üste 7 maçta gol atarak resmen takımı çeyrek finale taşıdı. Schalke maçında önüne aldığı topu unutamıyorum :)

Didier Drogba: Ara transferde geldi takıma çabucak adapte oldu. Forvet olarak geldi ama çoğu zaman orta sahaya gelerek oyun kurdu. Buraka yüzde yüzlük paslar çıkardı ama burak bazılarını atamadı :) Fatih Terim ceza yediğinde saha içinde kaptan gibi teknik direktör gib takımı yönlendirdi ve karakteriyle çoğu kişiye örnek oldu. Ayrıca defansınada çok büyük katkı yaptı.

Pierre Webo: 11 maç 9 gol . Güzel bir transfer oldu. Galatasarayda görmek istediğim oyunculardan birisiydi . Galatasaray maçında özellikle maçı kazandıran adam. Takıma büyük yarar sağladı.

Wesley Sneijder: Çok büyk beklentiler içinde transfer edildi ancak beklentileri karşılayamadı. Çünkü 4 aydır ne antrenmanlara çıkıyordu nede kadroya giriyordu. Fakat ona rağmen oynadığı maçları kazandırmasını bildi.

Thiofanes (nasıl yazılı bilmiom :D ) Gekas : K;onuşmaya gerek bile yok takımının ligde kalmasını sağladı.

Bana göre en yararlı transfer Gekas oldu ...

0|1
    0|0
    • ordu maçını döndüren, kayseri maçını, karabük maçını wesley sneijder di.bence drogba ayarında biri yaşı 28.çoğu maçta oynamadan goller attı asistler yaptı 3 puan aldırttı 2-3 maçta.ft bilerek haftalardır oynatmıyor yaz kampında üstüne düşecektir

• bende onu dedim ya zaten beklentileri karşılayamamasının sebebi 4 aydır futbol oynamaması. Ancak oynadığı maçlarıda kazandırtmasını bildi ...

• Burak ve Drogba

1|2
    0|1
  • İyi transfer dersen öyle okkalı paralarla gelenleri yazmıyacaksın, zaten baba oyuncu olarak geliyorlar

En kral transferler bence sezonbaşı Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup Ara transfer dersen Gekas'ı tek geçerim.

Drogba bence GS'ye ödendiği kadar katkı yapmadı Deveryi 33 puanla bitirdi, kaba hesap sezonu 66 ile bitirirdi. sedece 5 puan farkla bitirdi yani GS yi uçurmadı.

Akhisar ilk yarı 12 sezon 42 [42-24=18].

BJK ilk yarı 30 son 58 (58-60= -2)

FB ilk yarı 27 son 61 (61-54= +7)

0|1
    1|0
    • Eksiler yağsın hiç umurumda değil, ama Musrela nın muhteşem kurtarışları ile GS geçen sene de Buraksız Drogbasız Şampıyon oldu, benim kimliğim açık tek aşk Beşiktaş ama gerçeği korkmadan söylemeyi bilirim. Bak BJK en muhteşem transferi yaptık Niang ve Dentenio beşiktaşı uçudılar şampıyon yaptılar (espiri).

link

link

• Bu sene en çok ses getiren oyunu Sneijder ve gelecek sene lige damgasını vuracak ben Drogba diyorum

0|1
    1|0
  • Dirk Kuyt

0|1
    0|0
  • Gekas tabiki kümede kaldılar 14 maçta 12 gol daha napçak adam, üstelik dandik takımda bunu yaptı Fenerde olsa 128563 gol atardı kesin

0|1
    0|0
  • drogba galatasarayı şampiyon yaptı ama gekas ta akhisarın süper ligde kalmasında payı çok büyük herkes akhisarın düşmesine kesin gözüyle bakarken gekas neredeyse hiç boş geçmedi ikisi arasında tercih zor

0|1
    0|0
  • B: Didider Drogba

0|1
    1|0
  • B: Didider Drogba

C: Pierre Webo

D: Sneijder

E: Gekas

bunlar ara tranfer döneminde geldi burak hatalı .

0|1
    1|1
    • ara normal karışık yaptım.isteyen başka futbolcu yazabilir

• bu nasıl karısık la bir burak var normal :D

• ne zeus ne perseyus asıl bu deyyus..laylalaylalaylala THEOFONİS GEKAS (beşiktaşlıyım

0|1
    0|0
  • tabiki de Gekas. tartışmak bile saçma.

0|1
    0|0
  • puan mac kazandırma acısından gekas en önde gelir onu webo takip eder (uefalarıda dahil ettim)

gs drogbayı almasa sampıyon olamazdı gibi düşünüyorum. gol atmadıgı maclarda bile takıma faydası oldu.

0|1
    0|0
  • şampiyon oldu diye galatasaraydan aramaya çalışmayı anlıyorum ama en çok verim tartışmasız pierre webo

sneijder diyenin de akloına yanayim

0|1
    0|0
  • gekaaaaaaaaaaaaaaaassssssssss

0|3
    1|0
  • Gekas ı alarak sankı komple bı takım transfer ettıler . Tam ısabet

0|3
    1|0
  • galatasaraylıyım ama gekasa oy verdim objektif olmak şart

0|3
    1|0
  • dider drogba

0|3
    1|0
  • Webo ne alaka yaw.fb bu sene hicbir basarı yakalayamadı ki :=

0|3
    1|0
  • Galatasaraylıyım ona rağmen Gekas dedim ikinci sırada da Burak var.

0|2
    1|0
  • Tartışmasız Theofanis GEKAS

0|2
    0|0
  • GEKAS! tabikde adam küme düşmekten kurtardı akhisarı ya dahası varmıı ?

0|1
    0|0
  • Didier Drogba

0|2
    1|2
  • burak yılmaz gol kralı

0|1
    1|0
  • DROgba burak sneider

0|1
    1|1
  • Fenerbahçeliyim ama Burak Yılmaz Diyebilirim

0|1
    1|1
  • krall burak yılmaz

0|1
    1|1
  • Didider Drogba

0|0
    0|0
  • Necati nasil oynadi insaf be siklara bile koymamissin. Hep diyorum ya gercek futboldan oynayanlar cok az.

0|0
    1|0
    • 5 tane şık var 10 tane olduda bizmi koymadık :)

• Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...