Kondisyon bisikleti nasıl fayda sağlar?

Merhaba bu soruyu bisiklet sürerken yazıyorum. Günde 30-40 dakika kondisyon bisikleti sürüyorum bacaklarımın incelmesini ve selülüt olmaması için kullanıyorum bu doğrultuda hedefime ulaşabilir miyim? Ne kadar sürer? ve bazı sağlıksal sorunlardan dolayı aşırı spor yapamıyorum squat gibi çok zorlayıcı hareketler yani bisiklet sürüp plates topuyla bir kaç hareket yapıyorum ama dediğin gibi 40 dakika kadar her gün düzenli sürüyorum kondisyon bisikletini bu bana fayda sağlar dimi birdr göbekteki yağlada etki eder mi bu bisiklet ayrıca squat ın çalıştırdığı kasları çalıştırır mı dediğim gibi squat ın faydaları çok düzgün bir kalça ve bacak için olmazsa olmaz ama bu sonuca bisikletlede varabilir miyim? Arti olarak tavsiyeleriniz var mi sıkılaşmam için dediim gibi zorlayici agir hareketler malesef yapamiyorum ama kondisyon bisikletinden yana sorunum yok umarım kısa sürede fayda görürüm Tesekkur ederim :) (diyet yapıyorum yediklerme dikkat ediyorum ve 49-50 kiloyum çok fazla aktif olamadığım için sadece vücudum biraz yağlı kilomun az olduğuna bakmayın)

0|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece bisiklet ile spor olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden? İlla spor salonuna gidip bir sürü aletle mi çalışmak lazım? Kas yapmak istrmiyorum sadece biraz incelme ve sıkılaşma zaten şişman değilim aşırı spor yapmamı gerektiren bir durumda yok

• 3ay

Ayak bileklerimi güçlendirmek istemiyorum ki ben sadece bacaklarım incelip sıkılaşsın birde hafif karnım çalışsın o kadar

• 3ay

Tamam Haklısın ama sürekli aynı yerde olmaz diyorum ben de. yine de karar Senin

• iyi güzelde dizde sonradan problem çıkabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden

• 3ay

Uzun uzun yazıp açıklayıp sorduğum soruya verdiğin saygı dolu cevaplar için sağol keşke parmaklarını yormasaydın iyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...