Sizce Bayanın kas yapması itici mi?

Benim çok hoşuma gidiyor. Çalışması geliştiğini hissetmek falan, ve bayanlarin en güzel şekilde kas yapma yöntemi biliyormusunuz? Ama bazıları itici buluyormuş. Kadinlar küçük narin falan kalmaliymis. Bence saçma kendine olan güvenini getiriyor bir kere

0|0
12|27

En İyi Kız Görüşü

• Hayır aksine çekici bence. Hep imrenmişimdir. Yağ yerine kas iyidir. Ayrıca başkalarına göre değil kendisine göre yaşamalı insan. :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• belli bir oranda çalışması lazım ileride vücudun sarkmaması için azıcık yapıcak yani yaptığını bir kendi bilecek derecede... Bayaa kas yapanlar var aman allah korusun..

1|0
    0|0
  • bence bir bayanın kas yapması normal bişey her kadın yapmalı bence çünkü bu dünyada herkes özgürdür ve bnim çalıştığım salonda kadınlar var ve kas çalışıyolar çok normal bişey bence her kadın yapmalı

0|0
    0|0
  • Evet hoş değil

0|0
    0|0
  • Erkeğin makyaj yapması ne kadar iticiyse , bayanın kas yapması (Abartılı olanlar)'da o kadar itici.
    Bayan dediğin zaman narin hassas bir düşünce oluşur. Kas yığını değil :)

0|0
    0|0
  • Bana itici geliyor erkek gibi kas yapanlar

0|0
    0|0
  • Nagihan gibi kıskanılan kaslı bir kadın itici ama diğer türlü fazla olmadan spor yapan birisi iyidir..

0|0
    0|0
  • Normal ideal ölçülerde olursalar hiç sorun değil; ama ilaç ve hormon kullanarak erkek gibi olmaya çalışanlar çok itici 😑😷😷

0|0
    0|0
  • değillll kası göbek ve kalçaya yapsın. d

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Kas iyidir ve kesinlikle itici olduğunu düşünmüyorum. Senin nasıl hoşuna gidiyorsa öyle devam et

0|0
    0|0
  • Spor yapip formda kalması güzel fakat kadınlarda kas itici duruyor

0|0
    0|0
  • Degil seksi oluyor yapmalı

0|0
    0|0
  • Hafif göbek kası güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Degildir

0|0
    0|0
  • evet fazlası itici ama forma girmesi idealdir

0|0
    0|0
  • İtici

0|0
    0|0
  • Karın kası olmasi iyi

0|0
    0|0
  • bence itici.

0|0
    0|0
  • Karın kası çok hoş ve çekici duruyor bence..

0|0
    0|0
  • İğneyi basmasında.

0|0
    0|0
  • Squat dışında evet aşırı itici

0|0
    0|0
  • hayır bence

0|0
    0|0
  • hayır değil çok çekici

0|0
    0|0
  • Karın birazda bacak kası olabilir.

0|0
    0|0
  • Yok daha hoş ama abartılı değil

0|0
    0|0
  • ah hoşuna giden bir bu olsa

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• abartmadığın ve erkeksileşmediğin sürece çok güzel durur karın bölgesindeki kastan dik dondurma topu gibi bir popodan daha güzel bir şey olamaz ama bacaklarını ronaldo bacağı gibi yapma memelerin olsun ve kollarını erkek gibi pozu yaptırma steroid falan kullanma testesteron kullanma yoksa yüzündeki o kadınsılık kaybolur travesti gibi olursun

1|0
    0|0
  • Aşırı kas herkeste itici bence ama insan kendini iyi hissettikten sonra kime ne... Aşırı olmadığı sürece güzel, hem erkekde hem kadında. Ben de seviyorum mesela kadında hafif kol ve karın kasını. güzel durduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

kesinlikle öyle aşırı kaçmadan hafif kol kası falan harika

• 3ay

Aynen, çok güzel duruyo. Bende alışabilsem spora istiyorum ama olmuyor pek. Disiplin lazım kas çalışmak için.

• Bende sixpack var, birazda kolumda kas. Ben begeniyorum millet begenmese ne olacak

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Spor yapıyorum. Ve kasları seviyorum.

0|0
    0|0
  • Ne zaman olur tam bilemiyorum ama hedefim kaslarımın fazlasıyla görünür olması

0|0
    0|0
  • Aşırısı erkekte bile itici duruyor

0|0
    0|0
  • ya öyle dedin ya elim bir göbeğime gitti :D

0|0
    0|0
  • Aşırı olmadığı sürece iyi

0|0
    0|0
  • Asirisi kotu