Kaçırılan uçağın içindesin kahramanlık yapar mısın?

Kaçırılan uçağın içindesin kahramanlık yapar mısın, yoksa yaşananların rüya olması için kendini mi avutursun ya da orada sanki yokmuşun gibi sesini hiç çıkartmazdın ya da imkanım varsa saklanır mıydın? :)

Güncellemeler:
arkadaşlar şuan için mesaj kutunuza bakabiliyormusunuz ? bende sitenni bakımı yapılıyor yazısı çıkıyor mesajlarımı okuyamıyorum?

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Saklansam ne olacak sonuçta uçak nereye ben oraya ... Oturur beklerdim , uygun zamanda atağa geçmek için , heralde bir kaç cesur vatandaş çıkardı o kalabalıktan beni yalnız bırakmazlardı ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben duramam kesin bişiy yapmam lazım ama bu yaptığım şey kahramanlıkmı olur bileymiyciyim :)

0|0
    0|0
  • Bu perşembe yolculuk var umarım öyle birşey olmaz korktummm heee:))

0|0
    0|0
  • Sessiz sessiz otururum ben.

0|0
    0|0
  • kesin o salak kahraman ben olurdum :D

0|0
    0|0
  • oturup ağlamayacağım kesin. mutlaka bişeyler düşünürüm herşey mümkün.

0|0
    0|0
  • sessiz sessiz bi kosede oturayım ben

0|0
    0|0
  • Biber gazım var mı peki?

0|0
    0|0
    • yemek mi yapcan ? :D ne işin var biber gazı ile yaw :D

• sınırlı sayıda paraşütü ele geçirirdin :))) bi tanesini kendine alır ,ayık olan adamlara da tüm parası karşılığı verirdin diğerlerini :))) umarım aynı yere düşmezsiniz :D

bu kadar fantazi yeter...iyi günler :D

• Khraman masallarda ve filmlerde olur :) Olaki çıkar zeki birisi oda kendine müslümandır:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dürüstçe söyleyim bişey yapmazdım herhalde korkudan.Kahramanlık yaparım diyenlerede gülüp geçiyorum.Kim onu diyosa en çok korkanda o olur.Şu ana kadar o kadar uçak kaçırıldı ve yolcularından hiçbiri öyle bi kahramanlığa cesaret edemedi de bu siteye takılanlardan biri mi edecek.klavye başından atıp tutmak kolay ölümle burun buruna gelirsen korkudan altına bile yaparsın

0|0
    0|0
  • Eğer uçağı ikiz kule benzeri biryere çarpmaya niyetleri varsa semi allahu limen hamide diyip ayağa kalkarım usta:)

0|0
    0|0
  • Ayağa kalkarım ve;

Gerizekalılar bu uçağı ben kaçıracaktım başka uçak mı bulamadınız kaçıracak?

Bakın oturun yerinize üzerimde bomba var en ufak bir müdahalede patlatırım bu uçak benim istediğim yere gidecek itirazınız varsa hemen patlatayım ne dersiniz?

inanmazlarsa sonum olur mu acaba? :/

0|0
    0|0
  • mecbur kalmadıkça kahramanlık yapmam, korsanlarla işbirliği yaparım

0|0
    0|0
  • ben sıradan birisi gibi göze batmadan otururum. zira filmlerde ilk o göze batan tipleri vuruyorlar ^^

0|0
    0|0
  • iki dakkada cesur yurek olurum :) benım bındıgım ucagı kacıramaz kımse :D

0|0
    0|0
  • ''Son bi kez sevişmek ister misin'' repliğini denemek isterim.

0|0
    0|0
  • uyuma numarası işe yarar mı ki bu durumda onu denemek isterim..

0|0
    0|0
  • okuyabiliorum evet

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • Müsait bir anı beklerim duruma göre bir şeyler yapmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • uyurdum herhalde ben yaaa:)

0|0
    0|0
  • İnmek için düğmeye basar, ilk durakta inerim..

ee şey yok lan o başkaydı..

0|0
    0|0
  • Kahramanlığın en kralını yapardım böyle bir fırsat gelmiş önüme kaçırırmıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...