Samuel Eto'o konusunda Antalyasporun yaptığı şeyler ne kadar etik?

Antalyaspor değişen yönetiminden sonra bütçe daralmasına gitmek istiyor Samuel Eto'o ya git kendine kulüp bul diyor oyuncu Beşiktaş'ın ikinci Başkanı Ahmet nur çebiye haber gönderiyor ücretimin yarısına bile sizde oynarım diye sonra Antalyasporun başkanı olacak renkli takımın başkanı etrafta yaygara koparıyor vay efendim bize sormadan benim oyuncum ile görüştünüz kim neyi ne zaman görüşmüş kardeşim?

Sen kendi oyuncuna bütçemizi aşıyorsun git kendine kulüp bul diyorsun sonra oyuncu Beşiktaş'a haber yolluyor peşine ekranlarda Beşiktaş'ın adını kullanarak şov yapıyorsun? madem oyuncuyu bu kadar önemsiyorsun neden kendine takım bul bütçemiz yetmiyor diyorsun?

Oda yetmezmiş gibi Bugün Beşiktaş yönetim kurulunun birinci ve ikinci başkanını Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna şikayet ediyorsun bizden habersiz görüşme oldu diye? 30 yaşında yeni yetme adamları böyle kulüplerin başına başkan yapmak da ayrı bir saçmalık.

Ne kadar doğru bu davranış?

Antalyasporun başkanı..

Samuel Eto'o konusunda Antalyasporun yaptığı şeyler ne kadar etik ?

Eto'o bugün ki disiplin kurulu açıklamasından sonra Instagram hesabından bunu paylaştı.

0|1
010

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...