Galatasaray'ın bir aksilik olmazsa gerçekleşecek Josue transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Josue’nin Galatasaray’dan 1 sezon için 700 bin Euro alacağı iddia ediliyor. Ayrıca kulübü Porto’ya herhangi bir bedel ödenmeyeceği de gelen haberler arasında. Bu açıdan bakıldığında hem maliyeti hem de yetenekleriyle Sarı-Kırmızılı ekibin nokta bir transfere imza attığı düşünülüyor. Sizin düşünceleriniz neler Selçuğu defansın önüne atıp Josue yi onun yerinde oynatılması düşünülebilir beğendiğim bir oyuncu benim bir aksilik olmazsa bugün gelecek.
http://www.ligtv.com.tr/haber/galatasaray-josueyi-imzaya-getiriyor

0|0
1|21

En İyi Kız Görüşü

• şimdi topu ileriye atınca futbolcularımız ileri koşuyor rakip bizim sahamıza atınca futbolcularımız geriye koşuyor. ileri geri çok koşuyorlar ve yoruluyorlar haliyle.

josue takımı değil topu koşturan bir topçu.

ne güzel analiz yaptım be :D alkışım nerde beyler :D

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray 'a laf edenler en iyi cevap kupalar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 20

• Josue fark yaratabilecek bir oyuncu rotasyonda kullanılacaktır. Ama Selçuk u geriye çekip Josue yi oynatmak mantıksız olur hem Selçuk un performansı daha düşer hemde kesici özellikleri yok Selçuk un. Josue ile birlikte Diarra da gelirse orta sahada sıkıntımız kalmaz

0|2
    0|2
  • Keşke trabzon alaydi

0|1
    0|0
  • Josue fiyatı itibariyle ve bizim lige göre uyum saglucak iyi bir futbolcu ama buyuk bı sıkıntı olmazsa biçok konuda anlasıldı dıo herywrde lassana dıarra alınırsa yazık olur ayrıca dıarra alınacksa tolgayı neden aldık işe yaramaz donkta druyo boşa para ve birbiryle forma savası bile veremicek bir orta saha olucak

0|1
    0|1
  • Bence gereksiz para harcıyorlar. Yedek olur o

0|2
    0|0
    • 3ay

Bursadaykende beğendiğim bir oyuncuydu benim orta saha için iyi olabilir ofansif güç anlamında tabi bu durumda Selçuğada ayrı yük binecek gerçi Dİarra'danda haber bekleniyormuş

• 3ay

Diarra daha iyi olur

• bence selçuk un yerine direkt oynamalı sorun bence onda tamam selçuk iyi oyuncu tamam da o d kendini biraz geliştirmeli eskiden yaptığı gibi geniş alanda oynayan şut çeken selçuk yok belki melo gitti ondan okey şimdi oranın babsı diarra geliyor bakalım bu adamın yanında da iyi olmazsa direkt ilk 11 e josue koyulmalı bence mantıklı maliyeti az bir transfer olur

0|1
    0|1
  • Josue rotasyonda iyi bir yedek olur. Onun haricinde orta sahamizdaki sıkıntımızı cozecek bir oyuncu degil. Melo tarzi bir on libero alsak bu kadro sampiyonluga oynarda yonetim anca Ciğerciyi alsın.

0|1
    0|1
  • satın alma opsiyonu da olursa harika

0|1
    0|0
  • Mantikli bir transfer olacak ama sneijder ve selcuk varken oynayabilir mi yedek kalirsa sorun eder mi onlar belirsiz

0|1
    0|0
  • Bize Melo gibi hırçın oyuncu lazım. Josue bence o büyük boşluğu doldurabilecek kapasitede değil

0|2
    0|0
  • Olumlu

0|1
    0|0
  • Selçuk ve wes daha iyi oynar

0|1
    0|0
  • Ben begenmiyorum paraya yazık

0|1
    0|0
  • İyi oyuncu 😇

0|1
    0|0
  • Ben iyi olmayacağını düşünüyorum her nedense.

0|1
    0|0
  • Josue açık ve net iyi adam ligimizde iş yapar bursa da da izledik boş adam değil

0|1
    0|0
  • Belkide hagiden sonra en iyi orta saha transferi.

0|1
    0|0
  • Abicim zaten avrupada yoksun josue gibi maliyetli bir adamı alıp sneijderin yedeği yapmak mantıksız

0|1
    0|1
  • Dış güçler olmadan Gs artık kümeye oynar bunu da buraya yazıyorum.

0|3
    0|2
  • gs messiyide, ronaldoyuda alsa yine bir halt olmaz...

0|0
    0|2
  • Josue fark yaratabilecek bir oyuncu rotasyonda kullanılacaktır. Ama Selçuk u geriye çekip Josue yi oynatmak mantıksız olur hem Selçuk un performansı daha düşer hemde kesici özellikleri yok Selçuk un. Josue ile birlikte Diarra da gelirse orta sahada sıkıntımız kalmaz

0|1
    0|1
Yükleniyor...