178 boy 70 kilo biri için boks?

Yaşım 18 üniversiteye gidince boksa başlamayı düşünüyorum. Sokakta dayak yememek için. Gerçi şimdide yemem de 3 kişi gelse sıkıntı 😂 . Geçmi kaldım. ya da başka spor önerirmisiniz. Boyum başlıktaki gibi 178 kilo 69-70. Lütfen yardım edin

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Başla kanka kendini savunursun. boksta geç kaldım demen için şampiyonluklar hedeflemen gerek yoksa kendini savunmayı öğrenmenin geçi erkeni olmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Boşver şampiyonluğu kanka. Az hasarlı çıkayım yeter. Bide karşıdaki bidaha bulaşamasın tabi 😂

• 3ay

Lan tam benlik iş aslında ama sevmiyom öyle hayvanlarla uğraşmayı falan parası benlik kanka :Daghshs bende öğretmenlik değil antrenörlük düşünüyom spor salonu açıp kilitliycem millete parayı

• 3ay

Ohh en iyisi kanka :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Olum sen cok zayifsi dayak yemem diye yürekli yürekli gezme ortalikta kemikleri i kırarlar hahahahaha

0|0
    0|0
    • 3ay

Bacım76 kiloydum valla çok göbeğim vardı. Sonra 58 e düştüm. Sporu fazla kaçırdım 😂. Şimdi almaya çalışıyorım kilom da gayet iyi. He dayak konusunda çoğunlukla iki kişiye karşı dövüşürüm. Dayak da yemem. Zor yani ;)

• 3ay

Kayit yaparken boyunu sormuyolar da bisey dicem boy problemini nerden cikardin musabakalardada boy ve kiloya gore yapiliyo kimden duyduysan hurafe bunlr innma git yap sporunu

• 3ay

Yok daha iri cüsseli olurdum yani

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel

0|0
    0|0
  • Iyi edersin abicim, zaten aparkat sallasan anlasa karsindaki teknik salliyosun, duyacagin ilk söz m. koyim boksörmüs , artik odunmu alir tasmi alir saldirmak icin bilinmez

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ben tek yumrukta bitirmek istiyorum işi :D

Yükleniyor...