Sizce bu hafta 3 büyüklerden puan kaybeden olur mu?

Beşiktaş-Alanyaspor
İddia oranları.. 1.15 4.70 8.10
Bjk gördük ki daha takım olarak lige hazır değil. Defans eksik, orta saha eksik, forvet eksik bir takımda olması gerekn 4ün 3ü yok.
Alanyaspor ise ilk defa mücadele edicekler ve puan ya da puanlar almak isteyecekdir.
Galatasaray-Karabük
İddia oranları 1.35 3.80 5.00
Galatsaray da lige hazır olmayan bir diğer ekip. Gol yollarında çok sıkıntılı bir takım. Podolski 2 hafta olmaması çok etkileyecekdir.
Karabükde ilk defa mücadele edicek. Yeni oluşum içindeler.20'den fazla transfer yaparak rekor kırdılar.
Başakşehir-Fenerbahçe
İddia oranları 2.60 3.20 2.00
Başakşehir Fenerbahçeye hep ters gelmiş bir takımdır. Perşembe günü maç oynadıklarını ve yorgun olduklarını düşünürsek Fenerbahçe bir adım öndedir.
Fenerbahçe yeni teknik direktörüyle bir hava yakaladı. İlk maçta göze güzel gelen futbol oynattı. Pres yapan bir takım olgusun da sahaya çıkdı.
Peki hangi takım ya da takımlar bu hafta puan kaybeder.

• Fenerbahçe.
    33% (3)54% (7)45% (10)Oy Ver
  • Gs.
    33% (3)15% (2)23% (5)Oy Ver
  • Bjk.
    22% (2)15% (2)18% (4)Oy Ver
  • Diğer.
    12% (1)16% (2)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence beşiktaş kaybeder fenerbahçe yeni hocasıyla baya formda başlıcak gs da dönüşü iy olacaktır beşiktaş ya beraberlik ya da kaybeder maçta gol olmaz belkide 0-0 biter bence

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• En muhtemel puan kaybı Fenerbahçe gibi duruyor ama ilk birkaç hafta hep tehlikelidir bir bakarsın beklenmeyen Beşiktaş ya da Galatasaray puan kaybeder maç seyircisiz birde bu arada Başakşehir yorgunda Fenerde yorgun bunuda belirtim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence Bjk kesin puan kaybedicek.

• 3ay

Cemaat diyip güldürme beni neyse konu çok farklı yerlere geliyor kapatalım tamam kümeye oynar haklısın.

• 3ay

Bekle ve gör.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Diğer dedim

0|0
    0|0
  • Başakşehir 2 yıldır feneri cok sever. İddaa bile anlamış ama sen anlamamissin. Alanyaspor Besiktaşi yenebilir mi sence ahah komik çocuk maçtan sonra yenerlerse hatırlat.

0|0
    0|0
  • İddiacıların gözü kör olmuş. Seni CEO yapmaları lazım.

0|0
    0|0
  • Fenerbahce puan kaybeder diyenler keşke dün macı izleseydi

0|0
    0|0
  • Edin Visca feneri boş geçmez

0|0
    0|0
  • Başakşehir fenere çelme takmayı sever

0|1
    0|0
Yükleniyor...