Nasıl aşarım bu durumu

Benim hiç dostum arkadasım yok bir kız arkadasım var hep onunla konusuyorum Arkadaslarım var ama sadece merhaba selam bölee Bu durumda olan var mı ? benim gibi rahatsız degilim Ama bazıı günler problem ediyorum napmam lazım ? Sıkılıyorum Takılsam yanlarıda

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen ben de senin gibiyim çok samimi olabileceğim ve zaman geçirebileceğim hiç arkadaşım yok diyebilirim. bazı zamanlarda çok fazla sıkılmama neden oluyo. psikoloğa gitmen de pekk yarar sağlamayacaktır inan bana gidince sadece takmamaya başlıyosun ama yalnızlığın devam ediyo.bir de şöyle birşey var.samimi olmadığım çok a görüştüğüm arkadaşlarımı kaybetmemek için de çoğu isteklerini yapmaya çalışıyorum böyle olunca da kullanıyolar insanları.herkes benim gibi ince fikirli değil yani.bence sen böyle devam et insanların çoğu bencil çünkü.

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim aynen insanlara hep iyi davranıyorum benlede samimi olsunlar diyee ama iyilik yapıcan kötü davranıyorlarmıs gibi geliyo

• insanlar sadece yalnız kaldıklarında ve birşeye ihtiyaç duyduklarında uğruyorlar yanıma böyle olunca da daha çok nefret ediyorum onlardan sonra bir de utanmadan neden soğuksun diyolar ayıp ama değilmi

• ayıpppp bende konusmuyorum o yüzden kimseyle

• kendini soyutlama arkadaş çevrenden. içine kapanık olma.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bende öyleyim farkımız benim sevgilim yok :)

0|0
    0|0
    • benim var:D tip iyi kızlar bakıo ama daha da baksnlar istiorm

Yükleniyor...