Yardımcı olur musunuz?

Hesabımı kapatmıştım sırf bunun için geri açtım🤔 Ya ben diyet yapıyorum aynı zamanda günlük 45 dk falan yürüyorum ama zayıflayınca malum sarkmalarda olmuyor değil kollarımı toparlamak istiyorum 5 kiloluk dumbelllarım var çokta ağır değil hafif ağırlık çok tekrar yerine ağır dumbell bikaç set daha faydalı olmaz mı? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• hayır hayır 5 senin için çok iyi hatta 4. Sen her gün düzenli 15x4 set ön kol bir de arka kol çalış. streçband da al onunla göğüs ve omuz da çalış düzen önemli bu konuda

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne kadar sürede toplar tahminen🤔

• 3ay

Hayır zaten evimde bant trambolin gibi aletler var ve spor yapan bir insanım ama kısa bir sürede fazla karbonhidrat tükettim yağlanma oldu haliyle kilolardan rahatsız olup hızla verince deforme oldu bende bu durumdan rahatsızım motive olma amaçlı sordum

• 3ay

bak her gün yaparsan 2 haftada etkisini hisseder 3 ay da harika olursun

En İyi Kız Görüşü

• Şınav çekmek çok yararlı oluyor e tabi bide mekik çek 93 kilodan 65 kiloya düştüm hiçbir şekilde vücudumda bir sarkma olmadı Yürüyüşe çıkmadan önce sabahları kesinlikle 1 bardak sütlü kahve iç bide yemek yemeden önce 1 bardak ılık su seni daha tok tutacaktır acıktığında ara öğün olarak meyve yerken dikkat et bağzı meyveler de çok şekerli 1 ara öğünde meyve yiyorsan 1 ara öğünde de marullu yoğurt ye vücudu sikilastiran en önemli şeylerden birisi bu

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok iyi tebrik ederim kaç ayda verdin de sarkma olmadı ya cidden merak ettim?

• 3ay

Sporu biraz sıkı tuttum. Tabi her insanın vücuduna göre değişebiliyor spor salonuna gitsen hoca eşliğinde vücuduna uygun şekilde bir program çıkartırlar

Erkekler Ne Diyor 10

• 5ten fazlasını kullanma zaten, fazla ağırlık eklersen yapıyorum sanarsın bir anda tak diye kolun düşer ne olduğunu anlamazsın ama kolundaki biceps triceps kaslarında yırtık oluşmuştur. dumbell kesinlikle işe yarar kendimden biliyorum sarkma yapmaz

1|0
    0|0
  • Kas yapmak istiyorsan ağır kaldırmalısın, sıkılaşmak istiyorsan hafif ama çok tekrar yapmalısın.

1|0
    0|0
  • Önce kilo ver de

0|0
    0|0
  • Evet ağır çalış mesela 4 set 10 tekrar gbi ağır kilolarla hareketleri doğru yap sarkmalae zmnla gdicktr proteinsel beslenmeyle ve arka kol on kol bunları iyi çalış tüm bolgeni calis

0|0
    0|0
  • Hqacim için ağır kilo az tekrar az hareket fazla set işin yüzde 70 i beslenme diyet egzersiz diyetin ne anlamadım kilo mu alcan yoksa vrrcen mi

0|0
    0|0
  • Senin diyete ihtiyacın yok gibi

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Callenetecs yap şok olacaksın

1|0
    0|0
Yükleniyor...