Sınav kağıdının üstüne hocaya not yazdığınız oldu mu?

hiç sınavınız kötü geçtiğinde sınav kağıdının üzerine hocaya not yazdığınız oldu mu? :D

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• yazdım ünide sorduğu soruların öğrettikleriyle alakalı olmadığını neden böyle yaptığını sordum. Kurula şikayet etmiş çağırdılar beni. Dedilerki hocan kendisine ortamda hakaret edip rezil etmeye çalışmışsın diye şikayet etti dedim sınav kağıdıın üzerine yazdım. Ha birifink verip sınav kağıdımı halk içinde anons etmişse ben ondan şikayetciyim çünkü sınav kağıdı öğretmen öğrenci arasında gizlilik içierir. Öğretmen geldi özür diledi barıştık :D :D :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aramın çok iyi olduğu bir hoca vardı lisede, ona karikatür çizmiştim yazılı kağıdına :)

0|0
    0|0
  • Gicikligina cicek cizmistik matematik sinavinda :)

0|0
    0|0
  • ben yazmıştım bikeresinde sonra bir ışık gördüm :D

1|1
    0|0
  • üniversite son senem dilencilerle yarışırım kendimi acındırmada neler neler yazıyorum son senem hocam okulu zaten uzattım 5. senem lütfen yardımlarınızı bekliyorum falan filan türevleri şeyler :)

0|0
    0|0
  • oldu galiba

0|0
    0|0
  • Bunu yazan tosun...:p

0|0
    0|0
  • yok hiç yazmadım

0|0
    0|0
  • ''hocam bu dersi alttan alıyorum''her cevap kağıdına yazardım :(

0|0
    0|0
  • ben sınavlara girmediğim için bilmiyorum parası neyse veririim tam puan verirlerdi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oof yazıyorum genellikle bide Allah büyük :D

0|0
    0|0
  • oo olmazmı yaa..:D

0|0
    0|0
  • 4.sınıfta 1.sınıfın dersini alırken yazmıştım hocam ben 4.sınıfım bunu göz önünde tutarak okuyun lütfen diye :)

0|0
    0|0
  • ooo neler neler ahh lise yıllarım. hocam son maddeyi hatırlamadım sizi seviyorum :* puan kırmayın falan :))

0|0
    0|0
  • Lisede matematik sinavinda çiçek, kalp vs vs çizmistim bos kalmasin diye :)

Birde yine lisede muhasebe dersinde alacagim notu yazmistim. 20 uzerindendi sinav bende 20/20 yazmistim ve salak hoca yarim puan kirmisti 19.5 vermisti, hakkimi yemisti ! ^^

0|0
    0|0
  • Yapmışlığım olmuştur sınıfın ortasında okuyup rezil etmişti beni :D hahaaa

0|0
    0|0
  • geçebilmem için 65 falan almam gerekiyordu muhtemelen 50 alabileceğim bir sınav kağıdı verdim .. hocam geçebilmem için 65 almam lazım anketlerde iyi hocaısınız diye överim yazdım:) sonuç hüsran:D koskoca 0 vermiş:) yanına gittim böyle böyle dedim 0 almam mümkün değil dedim . disipline gitmediğine dua et dedi sustum:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...