Nasıl daha güçlü olurum?

Selam arkadaşlar. Ben daha güçlü birisi olmak istiyorum duygusal anlamda değil fiziksel anlamda. Yumruklarımın ve tekmelerimin daha sert olmasını istiyorum. Kickbox veya diğer savunma sporlarına git derseniz onların saati bana hiç uymuyor. Bir fitness salonuna gidiyorum. Nasıl hareketler yapmam gerekiyor veya neler yemem gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim :)

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Dövüş olarak güç onemli fakat teknik çok önemli teknikle güç bir arada olmiali fitnness kas gruplarını ağır kilolarla çalış barfiks sınav cek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• güç biraz ruhsal olmalı ruhunu besleyen şeyler ile uğraşmalısın ama hareket halinde de olacaksın

1|0
    0|0
  • Olur zamanla

1|0
    0|0
  • Fitness salonunda bu konuya hakim kimse yok mu? Sakın tozlardan kullan derler ise kabul etme.

1|0
    0|0
    • 3ay

gittiğim fitness salonunda gösterdiler hareket fakat o da yetersiz

• 3ay

Daha güçlü olmak istiyorum diyorsun, güçsüz müsün ki? Yediklerin ile herşeyin ilgisi tabiki mevcut. Spor yapanların yediklerini internette takip et, doğal olması koşulu ile buna göre düzenlemeye bakarsan iyi olur. Tozlardan barlardan doğal olmayan herşeyden uzak dur.

• 3ay

Güçsüz olduğum için yapmak istiyorum. Fakat haftada üç gün et yerim sabah kahvaltısını yaparım. Ara öğünleri de atlamam. Fakat sanırım benim yapim böyle :/

• youtube da bununla ilgili videolar var onerırım

1|0
    0|0
    • 3ay

ağır sağlam gibi youtuber lar mı bahsettiğin?

• 3ay

Bildiğim kadarıyla artık izlenme oranından dolayı youtube da para kazanmak mümkün olduğundan birçok dövüş sanatlarıyla uğraşan birçok vucut geliştirmeyle uğraşan insanın videoları var bak kafana yatan olusa takip et ve uygula derim

• 3ay

peki, teşekkür ederim :)

• Güç derken niçin güç onu söyle ona göre öneri sunsurlar.

1|0
    0|0
    • 3ay

bir kavga olduğunda karşıdakini dövmek için istemiyorum sadece biraz eziliyorum okulda o yüzden.

• 3ay

Rica ederim Spor iyidir her yönden sagliktir. Fakat çok da kas falan yapma bayanda itici duruyor 😉

• 3ay

yok yok çok yapmam bende sevmiyorum.

• Dayak ye ;)

1|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Karakterin güçlü olsun gerisi boş

0|0
    0|0
    • 3ay

evet öyle fakat biraz güçsüzüm, azıcık güçleneyim :)

• Kikbox kızlara çok yakışır

0|0
    0|0
  • Olamazsın.

0|0
    0|0
  • spor spor spor

0|0
    0|0
  • hoca yok mu orda

0|0
    0|0
  • 2 kiloluk bilek ağırlığı al ve tüm gün yumruk salla evde kendi kendine elbet güçlenirsin. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...