İlahi adalet tecelli ediyor. Kader Miroslav Stoch'a gülüyor. Fenerbahçe kazanıyor mu?

İlahi adalet tecelli ediyor. Kader Miroslav Stoch'a gülüyor. Fenerbahçe kazanıyor mu?

• Yürü be Stoch
    19% (5)44% (19)34% (24)Oy Ver
  • Çok hakkını yediler bu Stoch'un
    7% (2)35% (15)24% (17)Oy Ver
  • Fenerbahçe oley
    48% (13)9% (4)24% (17)Oy Ver
  • Futbol işte bu
    11% (3)2% (1)6% (4)Oy Ver
  • Futbol güzel oyun be
    15% (4)10% (4)12% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Stoch çok iyi bir futbolcu olduğu halde 3 senedir haksızlık yapılıyordu, kiralık gönderiliyordu
bu sene takımda kalacak inşallah
ilk maçında 2 gol attı

1|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Stoch iyi oyuncuydu ama bir türlü oynatmadılar adamı..
    şimdi bakalım neler olacak görecegiz

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haksızlıksa malesef bu takımda çok kişiye haksızlık yapıldı sorsan Stoch çok aklıma gelmezdi doğrusu önemli olan bu saatten sonra hayrını görelim çünkü kişiden çok takım zaten bir sürü haksızlık yaşadı.

0|1
    0|0
  • Olayı bilmiyorum ama fenerbahçe oley😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Stoch çok iyi bir futbolcu olduğu halde 3 senedir haksızlık yapılıyordu, kiralık gönderiliyordu
      bu sene takımda kalacak inşallah
      ilk maçında 2 gol attı
      teşekkürler :)

• 3ay

Açıklama için teşekkürler inşallah dahada iyi olur 😊💪

• e şıkkı

0|1
    0|0
  • Ölünür be

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Stoch 2'nci golü müthişti. Seviyor o pozisyonları top ayagındayken tv karşında sevdiği pozisyonlar dedim gol olur dedim vurdu Gol oldu :D

0|4
    0|0
  • Stoch en sevdigim oyuncu turu. Kisa boylu, cok cabuk ve iki ayagini da iyi kullanabiliyor. Fenerbahce'ye ilk geldiginde tutmustum bu adami baya ama sonra nedense hep 65-70 gibi oyuna girmeye basladi, sonra da Yunanistan'a , Bursa'ya falan gitti. Nesini begenmediler anlamadim. Eskiden bir Marc Overmars vardi, ona benzetiyorum. Cok cabuk adam eksiltebilen, yerden cok sert ve duzgun vuruslari olan biri bu adam. Fenerbahce Stoch'a bol bol sans vermeli. Her an skoru degistirebilecek bir adam bu.

0|4
    0|0
  • maç 2-0 iken golleri kimler atmış diye baktım ki 2. gol oyuna sonradan giren Stoch atmış. dedim herhalde sonunda Stoch'u kazanacak bir teknik adam geldi Fenere. sonra maç 3-0 bitti bir baktım 3. golü de o atmış. heh dedim artık banko oynar. inş :) not: GSliyim, ama Stoch'u beğeniyorum yalan yok :)

0|3
    0|0
  • Galatasaraylıyım..
    Alındığı günden beri bu stoch a yapılanlar en çok bize yaradı..
    çok yararlı ve akıllı bir futbolcu..
    inşallah kiralık gider..

0|3
    0|0
  • lan şu stoch o kadar yıl süründü gs almadı ya şu adamı en başta rıjkaart istemişti zaten alamamıştı gs adamı alsalardı dehşet transfer olurdu heba etti fb bu adamı

0|3
    0|0
  • fb değilim ama bu adamın oynatılmamasına uzulurdum uzaktan gollerini çok begenmiştim bir klipte

0|3
    0|0
  • Koyu Galatasaray taraftarıyım. Ne Var Persieler ne Emenikeler beni korkutmadı ama bir Alex De Souza birde Miroslav Stoch derbide oyuna girdiğinde bir inceden tırsardım ama ikisinde hakkını yediler

0|2
    0|0
  • Emenikeyi alip stochu gonderdigimizde demistim. Bu adamin hakkini yediler.. Simdi de diyorum

0|2
    0|0
  • stoch ıyı oyuncu gereken deger verılmelı ve turkıyedeki oyuncularda iyi paralara satılmalı avrupada oynayan aynı sevıye oyuncudan daha az paraya gıdıyo bızımkıler geliştirmek lazım BEŞİKTAŞ lıyım

0|1
    0|0
Yükleniyor...