Kick boks faydaları?

Boyum 163 kick boksa gitsem fayda olur mu ve ne kazandırır?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir tanıdık vardı aynı öyle kisa boylu kaslı falan ben hayatımda öyle berbat bir görüntü bilmiyorum kisa boya yakışmıyor. Kalıplı olsan yeterli, hormon tedavisiyle boy uzatmayı araştırın derim (memnun değilseniz)

0|0
    0|0
    • 3ay

O nasıl oluyor Rica etsem bir bahsetsenz

• 3ay

Lise bitmedi daha

• 3ay

Yaşın önemi var mı bilmiyorum 16falansın herhalde dediğim gibi araştır 18den sonraysa o yaşlarda yaptırırsın

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın dediği gibi yürüyen üçen peynir gibi olursun. koy uzatma egzersizleri var. onları uygulamayı denedin mi? yoksa genetik falan mı?

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardesim kemik uçlarım kapanmamış daha

• 3ay

o neymiş ya? ilk kez duydum inan :/ fitness salonlarında olur genelde, oraya asıl kendin sallanacak şekilde. öylece durabildiğin kadar dur. onun dışında bir kaç egzersiz daha var günlük yapabilirsin. elma toplar gibi parmak ucunda durup ellerinle en yükseğe ulaşmaya çalışırsın (günde 20-30 kere)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kas yaparsan boyun oylece kalır öncr bir 180 falan ol da öyle düşün sporları derim

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl olacm

• 3ay

Basketbol voleybol oyna düzenli olarak bir iki seneye 5 6 cm uzarsın inşallah yaş 20 yi geçmişse orasını bilemem tabi

• Kas yaparsın vücudun morluklara alışıp morarmaz sert ve diri kalır

0|0
    0|0
  • O nasıl boy la 😂😂. Hemşire yarını içerde mi unuttu adjakake

0|0
    0|1
    • 3ay

hemşire senin beyni içeride unutmuş bir şey diyormu çocuk?

• 3ay

kendin kabul ediyorsan beyinsiz olduğunu bizden yana sıkıntı yok biz zaten kabul ettik bunu. kasmana gerek yok.

• 3ay

@Gathom değmez kardeşim

Erkekler Ne Diyor 1

• yürüyen üçgen peynir gibi dolaşırsın kanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...