Size yaşadığım bir olayı anlatacam fikirlerinizi söyler misiniz?

Bugun spor salonundayım başlayalı 1.5 ay oldu ben triceps (arka kol) çalışıyorum 15 kg 20kg felan 5 dk sonra adam geldi hayvan gibi aldı elıne 160kg halteri onla çalıştı moralim bozuldu adam benım 8 katım çalıştı :(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• O adam kimbilir kaç senedir gidiyo belki zaten genelinde daha güçlü bir adam bilemezsin öyle insanlara takılma spor salonuna git kendine bakarak çalış başkalarına dikkat etme böyle daha. Verimli olur zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

adama soyunma odasında denk geldim adamda bir kas var gorunce dedım bu kaldırır dıye

• 3ay

Demekki çalışmış yapmış öyle doğan yok yani böyle düşün sende çalış seninde olur

• 3ay

halledecez o iş bende

En İyi Erkek Görüşü

• Normal ne olmasını bekliyodun adam yıllarını verip kaldırıyor sen 2 gündemi kaldırıcaktın bu tür negatifleri yaşıyacaksan şimdiden bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kanka biz bile 15-20 kilo kaldırıyorduk antremanda tabi ne çalıştığımızı bilmiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Normaldir

0|0
    0|0
  • Oyyş 160 kilo mu

0|0
    0|0
    • 3ay

moraller 0 benım 2 katımdan fazla kilo :(

• 3ay

Yok knk ya çıkmıyım

• 3ay

çık çık

Erkekler Ne Diyor 2

• Yani

0|0
    0|0
  • kardeşim 1.5 alda anca o kadar kaldırısın sabırlı ol arnold değilsin yani

0|0
    0|0
    • 3ay

halledecez gelişimin oldugunu gordukce daha güzel oluyo bırakmam kolay kolay

• 3ay

hallediyorum elimden geldiğince 3 e böldürdüm bir barfix de sorun var tam çekemıyorum bide leg press de 80 kilo değiştirilmiyoda :D

• 3ay

ben 150 bastım leg preste geçen

Yükleniyor...