Şınav çekme fikir verin?

arkadaşlar tek seferde kaç şınav ya da mekik cekiyorsunuz ben 40 şınav 50 mekik 15 balfisk cekiyorum sizce iyimi?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• 25 şınav anca çekerim. Çok iyisin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 33 lıraya guzel bı proteın dozu alıorsun karıstırıosun muz falan ıste gıdıosun salona tam 11 kere şınaw cekıosun bak bura cok onemlı. Ondan sonra gıdıosun tamam mı 7 kere dambıl kaldırıosun 3.5kg olcak ondan sonra duwarları kırabılırsın tek yumrukla kardesım, cok ıyı form tutarsn benım dedıklerımı yab

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben 2'ncisinde yeri opuyorum bence sen iyisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şınav 100 tane çekmişliğim var nizami. Daha fazla çekerim ama hiç denemedim. 30 nizami barfiks çekebiliyorum. 15 de kollar geniş barfiks. Kaç tane mekik çektiğimi saymadım. Muhammed Ali'nin dediği gibi mekik çekerken gerçek acıyı hissettikten sonra saymaya başlıyorum.

0|0
    0|0
  • sandalye arasında genişten dara dogru daralta daralta çek birde fazla dinlenme ayakların tekini dik değiştir ayakları

0|0
    0|0
  • hep aynı yapma arttırmak istiyorsan. ağırlık kullanman gerek ve daha farklı çekiş teknikleri var zorlayıcı araştır. bu kadar barfixin var muscle up yapabiliyomusun?

0|0
    0|0
    • 3ay

soruya yazdiklarimi sadece 2 aylik calismayla yaptim fazla bir bilgim yok sporla ilgili ama vucut var iyi yani

• 56 zorlarsam 60 65 çıkıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

ne zamandir calisiyorsun benim 2 ayda 40 yaptim iyimi sence?

• 3ay

2015 haziran ayından bu yana 1 yıl oldu işte düzenli salona gidemiyorum ev ve salon birlikte yürütüyorum

• 3ay

aynen bende

• Blfisk 21 40 şınav 70 mekik

0|0
    0|0
    • 3ay

guzel ne kadar ugrastin calistin yukseltmek icin?

• 3ay

haklisin kardesim 1 senem var bakalim nolcak ama astsubay olur buyuk ihtimalle

• 3ay

İnşallah hayırlısı

• 50 sinav 60 mekik barfiks denemedim

0|0
    0|0
  • 30 yeter

0|1
    0|0
    • 3ay

yetmiyor askeri sinavlar oyle demiyor ya

• 3ay

Hayırlısı komutanım 😉

• 3ay

sagol eyvalla birak komutanida cocukluktan beri asker olmak istiyorum bide bu zmanda daha cok istiyorum

Yükleniyor...