Fenerbahçe Uefa Avrupa liginde eleme turunda Real Madridi mi yendi?

18 milyon değerinde ligimizde Alanyaspordan bile daha düşük bütçeli rakip Fenerbahçe'ye Real Madrid gibi geldi sanki..3-0 skorda sonra yeni gelen hocası da başarıya imza atmış öyle diyenler var.. Paf takımını koysan yinede kolay rakibi her türlü yener zaten. Çok fazla abartilmadi mi?

Güncellemeler:
3ay @zugaratcı rakip dandik diyorum sen gelip neyden bahsediyorsun. Önce güçlü rakipleri yenin. Bu akşam ki yendiginiz rakip bizim ligde olsa küme düşer. Bu maçın nesine sevineyim allasen :D
3ay @edrt6y7ı Biz skenderbeu maçında mustafa pektemegi cenk tosun falan oynattık. Mario Gomez gibi silahlarimiza ihtiyaç duymadan hiçte zorlanmadan yendik. Her iki maçta ki galibiyetlerden sonra başarı diye dillendirmedik.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• Lige koysak küme düşer takım diyosunda, 6. olan galatasaraya kupa kaptırıyorsun kardes. Ayrıca teknik direktöre bende ısınamadım ve bugunku galibiyetinin onunla alakası oldugunu düsünmüyorum daha yorum yapacak kadar performans olmadıği halde sen neye dayanıp 2. bile olamazlar diyorsun onuda anlamıs değilim :D Bu arada taraftar takımın ruhunu takdir ederek havalara uçtu. Ki bende bu ruhla oynarsak daha çok galibiyetler göreceğimize inanıyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Gomez yok sosa yok eksiklerimız var. Yedeklerle çıktığımız maçta hakem desteğiyle zor kazandılar. Ayrıca lig 6. Olması önemli değil kadro değeri bizden fazla. Sizin kadro değeri de fazla bizden ama Statsiz şampiyon olduk. Evet 2. Bile olamazsınız. Geçen sene lig başlamadan 2. Olacağınizi söyledim bu sene de 3. Sunuz D geçen sene kötü gs yi yenemediniz biz iki maçta da yendik

• 3ay

Tamam o zamana kadar xper yapta biraz uzul :D

• 3ay

Noldu persie yee Başakşehir de etkisiz :D

En İyi Erkek Görüşü

• mahalleden 4 kişi getireyim, kaleye de bir damacana su koyalım, valla daha güzel defans yaparız :) hayatımda gördüğüm en kötü defanstı grasshoppers ın

0|3
    0|0
    • 3ay

Bende kaleci olayım :) birde anlasalar rakibin kolay olduğunu :)

• 3ay

anormal bir şey yok ortada, ligimizden herhangi bir takımda grasshoppers ı eler, fener kötü takım değil, kadrosu belki de ligin en iyi kadrosu ama yanlış yönetim var, aziz gitmediği sürece de ya biz şampiyon olcaz ya gs

• 3ay

Aynen bu sene gs ile kapısiriz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• Dandik isviçre liginin averajla son sırasını paylaşan bir takimi yenerek havaya uçanlar yakin zamanda dibe vuracak

Maçtan önce rakipten iki oyuncu yaz desem yazabilecek kaç babayiğit çıkardı

0|3
    1|0
  • Bırak sevinsinler mk. Ayda yılda bir yabancı takımla oynuyorlar zaten. Genelinde kaybettikleri için büyütebilirler.

0|2
    1|0
    • 3ay

Doğru diyorsun Şampiyonlar ligini zaten hiç bilmiyorlar :D

• 3ay

Aynen :) 2. Bile olamazlar bu sene

• 3ay

Bu sene başını alacak onlar.

• Monaco gomdu bosver uefa. kupamizi kucumsuyolardi simdi almak icin yirtiniolar. gene. yok. d agaasgaga

0|2
    0|0
    • 3ay

Uefa yi boşver de rakip mahalle takımı ya :D bizim lige koysan küme düşer :D

• Önemli olan takımın anlayışındaki değişimdi oyun felsefesine iştaha sevindik ayrıca ligde 5 hafta oynamış tamamen hazır bir rakipti

0|1
    0|2
    • 3ay

Yok artık ne rakibi 18 milyon kadro değerinde mahalle takımından bahsediyoruz

• 3ay

Kolay rakipleri yenmek futbol başarısı değildir, kolay rakiplerin büyük takımları yenmesi futbol başarısıdir. Bu maça sevinmeyin çeyrek final, yari final de ki rakipleri yenin bizde seviniriz

• 3ay

Zaten fazla büyütülmemeli

• Skenderbeu mahalle takımı bile olmayan takımı zorla yeniince sevinen kimdi.
    Avrupada Lokomotife elendniz Fenerbahçe eledi.
    Türkiye kupasında Konya eledi sizi Fenerbahçe Konyayı eledi.
    Skenderbeu takımını nasıl yendiniz 2-0 ilk defa Avrupada oynuyan takım mahalle takımımı Barcelonamıydı. Açıklasana.

1|1
    0|5
  • Tabiki abartıldı.

0|2
    0|0
  • Skenderbeu mahalle takımı bile olmayan takımı zorla yeniince sevinen kimdi.
    Avrupada Lokomotife elendniz Fenerbahçe eledi.
    Türkiye kupasında Konya eledi sizi Fenerbahçe Konyayı eledi.
    Skenderbeu takımını nasıl yendiniz 2-0 ilk defa Avrupada oynuyan takım mahalle takımımı Barcelonamıydı. Açıklasana.
    Babanız Fenerbahçe sizi kim elediyse Fenerbahçe'de onu elemişdir yalan mı. Babanız herzaman Fenerbahçe'dir. Sii eeyen biri oldumu hıncımız al Fenerbahçe dşiyordunuz geçen yıl unutmaa unutturma.

0|1
    0|3
  • FB liler iste

0|2
    0|0
  • Elleme sevinsinler

0|1
    0|0
  • Tartışmayın kankalar gerek yok

0|1
    0|0
  • Gruplar da manchester çıksın öyle görelim