Sevdiğiniz kişinin sizi asla sevmeyeceğinden eminseniz ne yaparsınız ?

Asla diyorum çünkü benim onu sevdiğimi biliyor. Bana değer veriyor bunu da söylüyor zaten sevdiğini fakat diğer anlamda olmadığını da belirtiyor. Ben de zaten onun beni sevmesini beklemiyorum ama onu bazı sorularımla kızdırıyorum. Ben onu rahatsız edip etmediğimden emin olmak istiyorum sadece başka bir amacım yok benim. Onu tamamen bunaltmak ve sonra da gidişini izlemek istemiyorum.Bu konuda tavsiyeleriniz var mı ? Bu arada peşinden koşuyormuş gibi davrandığımın farkındayım bu durumdan gerçekten mutlu değilim fakat sadece benle konuşmayı kesmesini istemiyorum o kadar.. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ? Gurur falan kalmadı yerin dibine sokalı çok oldu o yüzden gurur yapardım cevabı kabulum değil :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• zaten su durumda sen gitmek ıstesende o senı bırakmaz emın ol...bu işler böyle sewmesede bırakmıolar çünkü senın ona olan aşkını sewıyor bu boyle gider sonra sen artık zamanla yıprandgını yoruldugunu hıssedersın ipin ucunu bırakırsın öyle bı zaman gelırkı bu defada o senın peşinden koşar ama sende kalmamıştır artık duygu adına hiçbirşey...

0|0
    0|0
    • Bi keresinde kırılmıştım dört gün konuşmadım ama geri dönmedi öyle yaparsam onu tamamen kaybedecekmişim gibi hissediyorum.Benim ona olan sevgimi önemsediğini ve sevdiğini sanmıyorum çünkü o bana o gözle bakmıyor ki.Ben yoruldum zaten çok mutsuzum ama elim kolum bağlı gibi hissediyorum onla konuşmayı çok özlüyorum.Hep ben yazıyorum zaten artık onun yazmasına fırsat bırakmadığımdandır belki de :/ Yani onu rahatsız ediyo olabilirim ve konusmazsam benden kurtulmuş gibi hissedebilir

• senı kırmak ıstemediği içindir belkı...bnce elınden gelen herseyı yapp ve hayatından cekıl onca sey yaptıktan sonra sana hala bışey hııssedemıosa artık senınde vazgecme vaktın gelmiş demektır...boyle hergun uzulecegıne ıkı gun ıkı ay ıkı sene uzulursun gecer şu hayatta gecmeyen hıcbır acı yok alışırsın cıdden

• Doğru diyorsun bir kez daha denicem teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendinden soğutma daha fazla arama sorma birkaç hafta ne oldu bu kıza hiç aramıyor sormuyor diyecektir. Alıştı senden gelen yoğun ilgiye ilgiyi kesmeyi bir dene..

0|0
    0|0
    • Onunla konuşmamayı becerebilsem konuşmam zaten ama olmuyor işte. Üzülsem de varlığı yetiyor gibime geliyor gerçi sürekli şunu yapıyom bunu yapıyom diye beni geçiştirip duruyor. İşte ben de bu yüzden rahatsız olduğunu düşünüp sormaya başlıyorum ona da kızıyor bu huyundan vazgeç diyor.Ben umrunda değilim onun eğer birkaç hafta konuşmazsam da bana bişi yazmaz bence. Belki de ilgimden hiç hoşlanmıyor belki de sevgimi hiç istemiyor bunu bilemem ki

• Tesekkur ederim konusma icin sizin icin de her seyin hayirlisi olsun..

• Ben teşekkür ederim arkadaşım

• başka aşklara yelken açardımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o konuştuğu sürece daha çok acı çekersin.gururnu yapmak zorundsın

0|0
    0|0
    • Artık çok geç gibime geliyor. İki aydır bu durumdayım. En başından konuşmamalıydım ama yapamadım. Şimdi de fino köpeği gibi hissediyorum.

• nie sevemiyormuş seni ? evli falansa derhal uzaklaş

• Dış görünüşümü beğenmiyor.Tabi asla bunu söyleyemedi ama biliyorum.Çünkü benim evlenilecek kız olduğumu düşünüyor hatta bu yüzden okulun bitsin evleniriz demişliği bile var.Yani tabi evlenir miydi bilemiyorum da ben istemiyorum zaten. Evli değil ama evlenecek birisi gibi de değil.Ona evlilik çooook uzak o yapamaz zaten. Hem beni sevmeyen birisiyle ben de evlenmem yani. Benim iyi ve güvenilir olduğumu düşünen birisi neden sevmesin ki dış görünüş işte.

• sevmiyorsa sevmiyordur zorla sevgi olmaz . bence birdaha arama evet zor biliyorum aynısını bende yaşadım ama bu kadar gurursuz olma . seninde sevilmeye ihtiyacın var sende bir kadınsın . biz sevmeye aynı zamanda sevilmeye ihtiyacımız var . hep sevmekle olmuyor . bazı erkekler işte çok sevilince şımarıp değer vermiyor onları acı çektiren kadınlara tutuluyorlar . bir gün pişman olur ama iş işten geçer .

0|0
    0|0
    • Haklısın teşekkür ederim. Umarım başarılı olurum bunu uygulamakta

• Ben vazgeçerdim

0|0
    0|0
    • Büyük konuşma başıma tüm gelenler büyük konuşmaktan geldi benim :)) Yalnız vazgeçebilen herkesi takdir ediyorum..

• Büyük konuşmuyorum buna benzer bişey yaşamıştım ve çok kolay vazgeçtim :))

Yükleniyor...