Kanka ayakları yalan di'mi erkekler?

dışarıdan gözlemlerime göre erkekler kanka ayağı falan filan kızlara dokunmak için bahane arıyorlar geneli böyle insan hiç beğenmediği kızla kanka falan olurmu yakın arkadaş bana samimi gelmiyor ?

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• hee kıız nasıl bildin Allah bizi sadece kızlara dokunup bakalım diye yarattı başka hiiç bişeye çalışmaz aklımız dosluk arkadaşlık hayatta bilmeyiz yeterki bir kızın orasına burasına dokunalım. Sana samimi gelmiyorsa sen fesatsın demekki sen bir çıkarın olmayan insanla arkadaş olamıosun ?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• sen bu soruyu kaç kez soruyorsun

0|0
    0|0
  • konuşmasını bilene kankada derim

Niyet konuşuna gelirsek ha tip güzel şu iyi filan deyip kanka deyip yakınlaşma düşünmem en azından bu açıdan bakmıyorum

Bu tür şeyleri zamana bırakıyorum yarın şöyle olursak dıye düşünmem arkadaşlığımıza bakarım, ilişki o zaten eğer nasipse olacak birşey

0|0
    0|0
  • herzaman soylerım kızlar ve erkekler kanka olamaz bu hormonların etkısı uzerıne yapılan bılımsel bır gercektır entellerın sıddet ıle karsı cıkmalarının sebebı ne bılmıyorum ama bılım bunu acıklıga kavusturdu kız ve erkek kanka yalan

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Yalan güzelim yalan. Aman dikkat et .!

0|0
    0|0
  • samimiyetsiz davranışlara bende şahit oluyorum haklılık payın yüksek

herkes kendini zeki sanıp garip garip taktikler üretiyorlar

ama herkesi bir tutmamalısın

zira karşı cinstende bu ve benzeri şeyler gördüğüm çok oldu

0|0
    0|0
  • 2 kankam var 2 side kızkardeşim gibidir. Ayrıca bir fobim var, siyah dümdüz saçlı beyaz tenli olmadıkça hiç hoşlanamıyorum bir kızdan ve ikisi de sarışın :)

0|0
    0|0
  • var öyle gerizekalılar onlar yüzünden olacak olan arkadaşlıkta güvensiz oluyor bence yapılmamalı

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi kızlarda yapıyor

0|0
    0|0
  • Aynen öyle kardeşim diyebildiğin kişiler gerçektir :) 2 gerçek dostum var gerisi boş :D

0|0
    0|0
  • bana da samimi gelmiyor yani

0|0
    0|0
  • %99 yalan. Tenhada denk getirirlerse, acimadan catir catir :-)

0|0
    0|0
  • yoo harbi kankalar var ölümüne kadar

0|0
    0|0
  • Sen Yalan mı ?

0|0
    0|0
  • amaç başka oluyor genelde

0|0
    0|0
  • evet bazı istisnalar kaideyi bozmaz ama yalan oalbildiği zamanlarda olur:))

0|0
    0|0
  • Ergendir onlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hiç beğenmediğim erkekle de arkadaş olurdum ama erkekleri bilemem tabi de hepsi aynı değil aslında yani niye olmasınlar ki :// Önemli olan konuşurken eğlenebilmek yani..Hem yazan erkek direkt anlaşılır baktın öyle gibine geldi bas tekmeyi geç çok mu zor :)) Benim çevremin yüzde doksan beşi kız zaten geriye kalan beşlik kesimle de birebir görüşmem arkadaş ortamında görüşürüm ve onları kanka olarak görmek onların da beni öyle görmesi bu durumda zor bişi değil..

0|1
    0|0
  • yalan tabi yalan doğru söylüyosun

1|0
    0|1
  • Önce bacım bacım sonra karıcım diye boşa dememiş diyen

0|0
    0|0
Yükleniyor...