Cardio mu ağırlık çalışmakmı daha fazla yağ yakar? Acil bakar mısınız?

Arkadaşlar cardio mu yoksa ağırlık çalışmak mı daha fazla yağ yakar?

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo ile başla bir 15 dakika kadar koş ardından ağırlık çalış. Kas kütlen genişledikçe yağ yakımın artıcaktır. Ağırlık çalışman bittiğinde 10 dakika kadar soğuma koşusu yap yavaş tempoda (hızı 8km kadar olsun). Bu şekilde bir program uygulayabilirsen antrenman sonrası 24 saat boyunca metabolizman daha hızlı çalışacağı için kalori yakımın gün boyu sürücektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cardio

1|0
    0|0
    • 3ay

ağırlık çalışmanın daha etkili olduğunu duymuştum sadece cardio çok yapmak kasıda yaktığını biliyorum ama emin olamadım yinede bu bilgiyi neye dayanarak sunuyosun

• 3ay

Çünkü cardio yağ yakar bu bilinen bişey ama beraberinde ağarlık çalışmassan ve kaslarını harekete geçirecek egzersizler yapmassan kaslarını da eritmeye başlayabilir ama çok az görüntüde yağ daha çok gideceği için belli olmaz

Erkekler Ne Diyor 3

• Cardio Ama ben ikisini beraber yapıyordum

1|0
    0|0
    • 3ay

bende ama birine bir tık daha azla yapıcam etkisine göre

• 3ay

Hayır Yakmaz Önlemini Alırsan ücüt Yağ Yakımı Nabız İle ilişkilendirmiştir. Cardio Yaparken Vucut harcicak enerji bulamassa kaslarına yönelır ve onları yakıp enerjıye çevirir. İdman Öncesi Düzgün Beslenıceksın. Cardio Çok şiddetli Olmıycak Ne yürü Gibi Ne Koşar Gibi En uygunu Budur. Ve günlük proteın İhtiyacını Vucuduna sokarsan Kas Kaybını önlemiş olursun

• 3ay

https://www.youtube.com/watch?v=kt1UFr8vg3A
      anlıyorum ama biraz ağırlık baskın olursa daha hoş sonuçlar ortaya çıkacak gibi..
      Ben kas yakar derken fazla yapmanın kas yakmasına neden olduğunu kastettim zatenn

• neymiş

1|0
    0|0
  • ikisi birlikte yapmalısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...