Beşiktaş Samet Aybaba ile devam mı etmeli ?

Bana kalırsa devam etsin. Her takımda hatalar oluyor , ama yeni gelecek t.direktör aybaba'nın aldığı paranın 3 mislisi alıcak. Hem yapacağı transfer politikasıda merak getiriyor. Mali olarak , büyük transfer yapmadık bu sene ama bana göre başarı geldi. Artık şu , 33 yaşındaki forvet alımlarından kurtulsak fena olmaz.

• Devam edilmeli
    43% (3)57% (4)50% (7)Oy Ver
  • Yeni yerli bir teknik direktör getirilmeli ( şenol güneş misal )
    43% (3)29% (2)36% (5)Oy Ver
  • Yabancı ,kariyerli t.direktör getirilmeli
    14% (1)14% (1)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ve aybaba gitti. P.tesi resmi olarak ayrılacak. Yerine Jupp Heynckes gelecek. Netleşti bu t.direktör kolpa haber değil.

1987 yılında Real Madrid ile Şampiyon Kulüpler Kupası zaferi yaşayan 68 yaşındaki teknik adam, 1988-89, 1989-90 ve 2012-2013 yıllarında Bayern Münih ile Bundesliga şampiyonu oldu.

Umarım güzellikler bizimle olur.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadroyla alınabilecek en iyi dereceyi aldı bana kalırsa ;) hatta 1 galibiyet fazla almış olsa şampiyonlar ligine bile gidebilirdi ..

böyle boktan bir durumda bu denli bir performans aldığınız kendi çocuğunuzu önümüzdeki sezon işler biraz daha düzelmişkennn yollamakk serefsizlik olur ..

0|1
    0|0
    • aynen hocayı başarısız olarak gösteriyorlar. orman bırakmaz sameti ya , sanmıyorum

• bunun düşünülmesi bile saygısızlık .. adamı al en kötü dönemde çalıştırr, işler biraz düzelince yeni bir adam getirr saç paraları onun için ! ayıpptır günahtırr

• aynen haklısın , beşiktaşa yakışmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• Besiktas Ertugrul Saglam'a kazik attigindan beri adam akilli hoca gelmiyor, Ertugrul hocanin ahi tutuyor bence, keske Besiktas'im basarili olsa ama dogruya dogru Ertugrul hocanin hakkini çok yediler ALLAH'in adaleti buyuk ki ertesi sezon takimini hemde Besiktas'imi yenerek sampiyon etti !

0|1
    0|0
    • ertuğrulun ne katkısı oldu. alt yapıdan kimi çıkardı , ya da ne başarısı oldu

• Adam takimi oturttu, bir takim birden takim olamaz oyuncular birbirlerini taniyip isincaklar, tam takim olduk sudan bir sebep adami attilar yapma ALLAH askina gerçekçi ol, eminim senden fanatik Besiktas'liyim ama kimsenin ahi kimse de kalmaz

• bence yabancı hoca almak saçma olur.hem maliyet hemde ülke ve takımı tanımada uyum süreci için zaman kaybedilir.samet hoca yıldız kazandırmakta çok faydalı ama maçlarda bazı teknik hatalar yapıyor.ertuğrul hocanın gelmesini isterim nerde ne yapacağını bilen ve kendini kanıtlamış bir teknik adam.

0|0
    0|0
  • Devam edilmeli

0|1
    0|0
  • Yeni yerli bir teknik direktör getirilmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Samet Aybaba gayet başarılı.

Son dakikada takımın yediği goller olmasa bugün şampiyonduk.

Herkesin küme düşmemeye oynar dediği Beşiktaşı, gayet güzel bir yere getirdi ki ne forvet ne sağ kanat oyuncuları var elinde.

Hepsi sakat.

Ona rağmen bu gelinen yer başarıdır.

Mutlaka kalmalı.

Sadece Zico gelecek ise mantıklı olur.

0|1
    0|0
  • Ertuğrul dışında biri gelecekse Samet hocayla devam edilmeli

0|1
    0|0
    • Zamanında ertuğrul hoca da geldi , birşey yapamadı. bence samet hoca artık sistemi oturttu. nokta transferler gerekiyor şimdi. defansa sağlam adamlar gerekli, bana kalsa rıdvan şimsek , ismail köybasi , sivok, toraman iyidir. forvete yıpratıcı biri gerek

• Lucescu gelse keşke o adam çok iyi hoca kıymetini bilemediler.

• Aybaba kalmalı diyorum ama tek bir ihtimal Lucescu gelebilirse o gelsin ama adam sözleşme uzattı kulübüyle olmuyacağı için Samet hocayla devam

• Öyle saçma isimlerin adı geçiyor ki, Samet hocayı ararız diye düşünüyorum. Eline düzgün bir kadro verilip 1 yıl daha devam edilmeli bence. Reha Kapsal'ın bile adı geçti. Reha Kapsal kim la ?

0|1
    0|0
  • aybabanın beşiktasda durması beşiktasın terso durumundan egri oturup dogru konusmak lazım normalde sartlarda maddi durumu iyi olan bir bjk nin içinde gecemez ama yoklukda gidiyo işte.

0|1
    0|0
  • istikrar adına devam etmeli bence bir şeyler yerine otursun hocanın sistemi anlayışı otursun bence istikrar lazım Türk futbolu istikrarı yakaladığı sürece başarılı olacak.

0|2
    0|0
    • katılıyorum, bkz. arsen wenger : adam kulübü zengin etti. paso yeni genç oyuncular buluyor

• keşke ama gelmez

• yaa devamlılığı yokki bir ara süper form tutmuştu hatırlarsan üst üste 4-5 maç goller atıyordu köşe vuruşundan falan ya da yan toplardan gelen ortalara gene goller atıyorsun sonra ilk yarının sonlarında bir sakatlandı daha sonra tam iyileşemedi ilk yarıda 9 golü vardı 2. yarıda da oynayabilseydi en azından bir toplamda 15-16 golü olurud buda fena bir rakam sayılmaz ama dediğin gibi bize siyahi yırtıcı bir forvet lazım Emenike bize gelmez o zor.

• B: Yeni yerli bir teknik direktör getirilmeli

0|1
    0|0
  • Aybaba'dan önce Beşiktaş'ta Fernandes kalmalı. O olmadan zor...

0|1
    0|0
  • beşiktaş sezonu milyonlarca lira harcadığı sezonlardan daha şahsiyetli bir futbol sergileyerek başarılı bitirdi. eski hatalara düşmezlerse ve samet aybabaya sahip çıkarlarsa daha da başarılı olacağına inancım tam

0|1
    0|0
  • felix magath tek çözüm..

0|1
    0|0
    • o adam bizim paraları yemekten başka bir şey yapmaz

• Teknik direktörlük kariyeri

Sezon Takım Başarı

1995 - 1997 Hamburger SV 1996 - UEFA Kupası elemeleri

1997 - 1998 1. FC Nürnberg 1998 - Bundesliga çıkışı

1998 - 1999 Werder Bremen 1999 - Lig kupa finalisti

1999 - 2001 Eintracht Frankfurt

2001 - 2004 VfB Stuttgart 2002 - UI-Cup- galibi

2003 - CL'ye katılım

2004 - 2007 FC Bayern Münih 2004 - Lig kupası galibi

2005 - Şampiyonluk

2005 - DFB-Kupası finalisti

2006 - Lig kupası finalisti

2006 - Şampiyonluk

2006 - DFB-Kupası

• kalmalı bencede

0|1
    0|0
  • alex ferguson modelini ülkemizdeki takımlarımız uygulamalıdır

0|1
    0|1
  • Devam etmeliydiiiiiiii

0|0
    0|0
  • Jupp Heynckes emekli olmucak mıydı?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum , olmucak galiba

• bizde bir 4-5 yıl oynasın sonra yollayalım biraz oynasın faydalanalım yeteneklerinden.

Yükleniyor...