Alt göbek nasıl kasa çevrilir?

spor yapıyorum 6-7 aydır 2 güne 1 250 mekik çekiyorum dinlenerek tabi üst göbek kası belirlemeye başladı ama alt göbek kası elleyince var hissediyorum ama görüntü olarak yok az yesem zayıflıyorum vücudum küçülüyor normal yesem kilo alıyorum ama sırf göbekten alıyorum alt karında çalışıyorum ama birtürlü o baklava görüntüsünü çıkartamıyorum içime çekince göbeğimi üst göbek kası çıkıyor ama alt göbek kası yok ne yapmam gerekir?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kası herkezde var üstteki yağ tabakasından dolayı gözükmez kimileri bu kas görüntüsü koruyamaz genetik olarak mekik çok işine yaramayacaktır bölgesel yağ yakımı kesinlikle olmaz kalori yakıp yediklerinden kalori açığı oluşturman gerek günde örneğin yarım saat kesintisiz koş iyi gelebilir ve en önemlisi karın kası mutfaktan geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaç gündür yapıyosun? Bende biraz belirginleşsin istiyorum işe yarıyo mu mekikle

0|0
    0|0
    • 3ay

6 ay filan oldu evde çalışıyorum ben hafif belirginleşti ama alt taraf hiç yok gibi 4 tane baklava beliriyor yani

• 3ay

Ya bende istiyorum yaaaaa 🙈

• 3ay

youtubeda videolar var izle 6 aya seninde çıkar

Erkekler Ne Diyor 5

• 250 mekik çekiyorsun ve görüntü yok, spordan soğudum şu cümlenle

0|0
    0|0
  • Bölgesel olarak yağ yakma diye bir durum olmadığı için mekik çekerek yağ yakamazsın. Düzenli olarak yüksek nabızlı sporlar yap koşu gibi. Alt karın kaslarını çalıştıran egzersizlere internet üzerinden ulaşabilirsin :)

0|0
    0|0
  • En zor onu eritmek zaten

0|0
    0|0
  • ayağınla yap asıl biyere ayaklarını indir kaldır

0|0
    0|0
  • Mekigi egik sehpada yaslanmadan cekersen alt karini calistirirsin. Yaslanarak cekince daha cok ust karin calisir

0|0
    0|0
Yükleniyor...