Kendinizi küçük düşürmeden ona ne derdiniz ?

Soruma Cevap Vereni Allah Sevdiğine Bağışlar İnşallah

Sizin yanınıza gelmeyen ( zamanı olduğu halde ) sizi sadece canı sıkıldığında yatmadan önce arayan , kendini padişah çocuğu sanan , saygısızlığı kendinden büyük olan bir sevgiliniz olsa ona ne mesaj atardınız ? Kendinizi küçük düşürmeden ona derdiniz ? Çok şey anlamasını ne söyleyerek sağlardınız .

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben nerden bilebilirdim böyle olacağını değişti işte 1 yıllık bir ilişki bu son zamanlarda böyle oldu normalde çok iyiydik yani kopamıyodum ondan şimdi ise böyle .

Not : Güncelleme için kusuruma bakmayın.

+1 Herkese .

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Gizli kullanıcı olarak sorup gizli kullanıcıların cevabına izin vermeyen arkadaşım;

Bu devirde kimse padişah değil. ;)

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• sen zaten sevmiyorsun baksana ne kadar da kötülemişsin.bırak kızı o da kurtulsun sende kurtul

0|1
    0|0
  • çok yoğun olduğunu biliyorum çok önemli işlerin var , ama birazcık bana vakit ayırabilirmisin ? gibisinden :D

0|1
    0|0
  • he anlıyorum seni ama dicek laf yok ararsa açma s.kt.r. bas bence ama sonra üzülebilirsin baya sırf o başlıkdan açdım okudum ama yardımcı olamadm içn kb :(

0|1
    0|0
  • suan canım sıkılmıyor sıkıldığımda konusuruz de o anlar :))

1|1
    0|0
    • :)

• Mesaj olarak mı göndereyim ?

• O sana canı istediğinde mesaj atoyrsa veya arıyosa bu cevabı ver. Evet mesaj olarak atabilirsin. Ya da aradığında canım konusmak istemiyr faln de. Büyük ihtimalle tartısma çıkar ne oldu niye böyle davranıyosun faln diye. Ama ben biraz geri çekil diyorum. Aranızı bozmakta istemem dozunu kaçırma :))

• ne tuhaf insansın ya

0|1
    0|0
  • bazen susmak en iyi cevaptır,kendi haline bırak fazla yüz vermeeee bence

0|1
    0|0
    • Yüz vermiyorum zaten sinir edecek ne varsa yapıyorum .

• Ayrılmak istiyorum de dürüst ol

öyle planlar sinir etmeler çok çocukça

0|0
    0|0
  • Trip at mesela

Kiz : napiyon

Sen: hic

Kiz: niye soguk davraniyon

Sen: canim sikildi

Kiz: niye

Sen : oylesine

... Vs vs boyle kisa yaz uzun hikaye yazma

0|0
    0|0
    • yok şimdi

kız: napiosun

erkek:hiç

kız:niye soğuk davranıyosun

erkek:hava soğuk ondan heralde

bana bunu yapmışdı vala çok pis soğuyo insan :)

• hiç uğraşma direk ayrıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle bir sevgilim varsa ben malım demektir sorunu kendimde ararım...

0|1
    0|0
    • Sonradan böyle olan birisi nerden bilebilirsin ki böyle olacağını ilerde ?

• tabiki bilemessin ama öyle olduğunda yapılacak şeyi bilirsin-----------> link

• :D

• naza çek biraz kendini, erkek naz yapıyo sana :D

0|1
    0|0
  • aradığında cevap vermezdim. buluşmak istediğinde buluşmazdım. ona padişah kızı da olsa ulaşamayacağı şeylerin olduğunu gösterirdim. kısacası sallamazdım. bir şey yazmaya gerek yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...