Deneyimi olanlar yardımcı olabilir mi?

Dengeli beslenen biriyim fakat yaz ayıyla beraber abur cubur yediğim oluyor bu da rahatsız ediyor haliyle. Aldığım karbonhidratları yağa dönüşmeden yakmak istiyorum evde koşu bandım var biraz araştırma yaptım en iyisi tempolu yürüyüş fakat bunu sabah mı akşam mı yapmalıyım bir fikrim yok çok fazla bilgi kirliliği var ve kafam karıştı. Kısaca yağ yakımı için saat kaçta spor yapılmalıdır bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Akşamı sabahı yoktur şehir efsanesidir ama söyle bir düşünürsek açken yaptığın spor yağ yakımına neden olur ve en yüksek kaloriyi akşam yediğini düşünüyorum bu yüzden sabah kahvaltıdan önce olabilir ama yağ yakımının belli bir saati yoktur gece 23 ile 4 arasındaki uyku önemlidir hormonların salgılandığı proteinin sentezlendiği yağların parçalanğı vakit ben mesela gece 4 de kalkıyorum haşlanmış patetesi baharatlayıp yiyip geri uyuyorum 8 9 gibi kalktığımda eğer yağ yakmak istiyorsam açken spora giderim ama dediğim gibi belli bir saati yoktur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ben yardımcı olayım sana abur cuburu kes demicem çünkü insan ister istemez yiyor fakat minimum seviyede tüket özellikle şekeri şeker yağdan daha çok kilo yapar yağ yapar sabah kalk aç karnına yürüyüş yap kahvaltıyıda fazla tüketme slatalık bol tüket haşlanmıs yumurta ye 1 tane azar azar beslen ve bolca su iiç

0|0
    0|0
  • abur cubur şeker un tuz bunlar hayatından çıkmadan ne yapsan boş

0|0
    0|0
  • sabah çünkü en verimli saatler akşam yorgun düşer sppr yapmak istemessin

0|0
    0|0
  • Bence kilo vermeye çalış

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...