Daha önce boğulma tehlikesi geçiren oldu mu?

Yüzerken birden kontrolünüzü kaybedip ya da birinin sizi itmesinden dolayi boğulma tehlikesi geçirdiniz mi? Ben iki kere yaşadım biri daha 5 yaşındayken arkadan biri itmişti kuzenim kurtarmış ikincisi yakın zamanda bir olimpik havuzda yüzerken daha önce denemediğim bir teknik kullanmaya çalışırken nefes alamamıştım son anda kolumdan tutup başımı çıkardılar sudan 😂

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzdük biraz arkadaşla ayaklarımızı yere koymaya çalıştıkki çırpınmaya başladık bir anlık hata kötü sonuçlara yol açabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biz kuzenimle yüzme yarışı yapıyorduk duvarları ve fileleri geçtik dizinin arkasına bir kramp girdi az daha boğuluyordum ama kuzenim yanıma gelip beni kıyıya çekti ama baya su yutmuştum

1|0
    0|0
    • 3ay

Bu baya kotu olmuş kramp girince hiçbirşey yapamiyoruz bende de oldu ama tatilde havuzdayken ve sansim vardi ki tam elim duvarin üzerindeyken oldu

• 3ay

Aynen ondan sonra zaten bir daha hiç tek başıma açılmama izin vermediler hep yanımda biri oldu

Erkekler Ne Diyor 12

• Pazartesi günü, kum çekmesini yaşadım. Dalga bir yandan, rüzgar diğer yandan.. Ölümü o saniyelerde tanıdım, neyse ki görecek günlerim varmış

1|0
    0|0
  • 6 kere bogulan kurtardim

1|0
    0|0
  • İlk yüzmeye yazıldığım gün :(

1|0
    0|0
  • hayır olmadı

1|0
    0|0
  • Küçükken simitin icindeydim ters dondu oluyodum babam kurtardı :D

1|0
    0|0
  • benşm karadenizde gemilerim batmıştı ama boğulmadım

0|0
    0|0
  • olduu

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hayir cox sukur

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli yüzme biliyorum hiç başıma gelmedi boğulma tehlikesi.

0|0
    0|0
  • Kurtulamadım boğuldum 8 yıl komada yattım

0|0
    0|0
  • Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde... Dikkstli ol :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben sözde yaşamadım ama yaşamış gibi oldum kıyıdayım ama kendimi bıraktım derinde diilim ama 1 metre falan var ama yinede boğuluodum jnsxjndccc

1|0
    0|0
  • Hiç olmadi

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • Benim sudan biraz korkum olduğu için ayaklarımı sokuyorum bir tek

0|0
    0|0
Yükleniyor...