Estetik ameliyatla ilgili bişey sorucam.eleştirecekler yazmasın.sizce ilk halimi iyi adamın son halimi?

benim alın yapım bu adamın ilk resmi gibi size alın dolgunlaştırıp onun gibi düzleştirmelimiyim?maddi imkanım iyi.adamın tipi nasıl olmuş iyi olmuşmu sizce.kızlar sorum size. link

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah'ın yarattığını bozma bence. Estetiğin kuranda bir, hadistede bir delili vardır. Ayet nisa 119 dur, uzun bir ayettir ilgili kısmı şöyledir "şeytan diyorki ben onlara emredeceğim ALLAH'ın yaradılışını değiştirecekler" şeytan emri olan fiil ne?

Hadis ise:"ALLAH şu kişilere lanet etsin:kaş aldıranlara ve alanlara, dövme yapan ve yaptıranlara, güzellik için dişlerini seyreltenlere."Bu hadisi nasıl anlamalıyız :Bu kaş meselesi tümden kaşı kazıtıpta yeniden kalem ile kaş yapma işidir. yani birazda dine uygun hareket etmek gerekmez mi?

yine senin bileceğin iş tabi ama bence iyice araştır sen bu işin dini yönlerinide. hastalıkla ilgili bir durumsa tabiki ameliyat olursun ama onun dışında estetik ameliyatlarını hoş bulmuyorum

0|0
    0|0
    • Allah'da onu güzel yaratsaymış alla alla. Hem çirkin yaratıyor, hemde haram kılıyor :)

• o da herşeye karışmasın bi

• kim karışmasın

Kızlar Ne Diyor 6

• bence olduğun gibi kalsın.

dini açıdan da sağlık problemin yoksa vücuduna keyfi ameliyat yasaktır.

0|0
    0|0
  • bu fotograf bıldıgın ben shopum diye bağırıyo yani arkadaş

0|0
    0|0
    • shop olabilir güzel olmuşmu onu söyle

• son hali tabi. o ilk resimdeki burun ne öyle :)

0|0
    0|0
  • son hali daha iyi fakat kötü bir fotoshop olmus :)

1|0
    0|0
  • Burunda da değişiklik yok mu ?

0|0
    0|0
    • evet varda ben alnı soruyorum.

• Tamam da ben de burnu merak ettim (:

Estetik gerektirmiyor, iyi bence.

• herkezde aynı şeklide durmaz :

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence ilk hali daha iyi. Karakteristik yüz her zaman bir şey anlatır insana. Bir kere değiştikten sonra artık o yüz sen değilsin.

0|0
    0|0
  • bence güzel olmuş yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • bence eski hali daha iyi .hem günahmış :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...