Unutmak unuttum sanmak sizce unutmak ne kadar kolaydır .

Birini seversin bağlanırsın bütün zamanını ona ayırırsın karşılık verirsin karşılık görürsün sonra sonunda hüsran görürsün peki ya sonrası ? Unuttum dedikten sonra sadece karşımızdakini kandırmazmıyız neden aklımızdan çıkmazki o anılar nasıl silebiliriz bunu zihnimizden görüşlerinizi söylermisiniz ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• anılar güzelse akıldan çıkarmak zor oluyor. bu durumda kötü anıları hatırlamak, hissedilen kötü duyguları beslemek işe yarayabilir. mantıklı düşünüp neden bittiğini de kendine hatırlatmak da işe yarıyor. ne kadar uğraşılsada yeri doldurulmadıkça geçmiş anılara dönüş oluyor ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • Hep negatif olayları hatırlattım kendi kendime ama nafile 1 ay hatırlamam öyle bir gün gelirki aklımdan çıkmaz bu duygunun körelmesi gerekir başkalarını kullanarak değilde nasıl ama ?

• en iyi yöntem başka biriyle o mutluluğu yakalamaya çalışmak aslında. hayata devam etmek lazım. iyiydi güzel günler yaşadık tamam ama bitti orda kaldı demeli

• Şöylede bir durum var asla geriye dönmekde istemiyorum tek sorunum o hatıralarda kendimi kandırıp unuttum demekde.

Kızlar Ne Diyor 2

• unutmazsın unuttun sanırsın ama o hep bir köşededir...en ummadık zamanlarda aklına gelir ama tabi sadece öyle kalır yapacak birşey yok maalesef

0|0
    0|0
    • İnsanın hafızası silinse böyle istenmedik şeyleri silip atsak ne güzel olurdu gece yatağa girince düşünceler boğuyo resmen.

• aynen çok iyi olurdu.

• unuttum demesi kolay ama unutmak imkansız hele o ilkse ne olursa olsun grnce için sızlar gerçek aşk unnutulmaz unuttuk sanar kendimizi kandırırız

0|0
    0|0
    • En kötü anının bile seni ne kadar mutlu kıldığını bilirmisin hiç .

• mantıklı birisin sen çabk kurtulursun hayat sana gülümser :)

• Hayatın bize attığı kazıklar sayesinde bu durumdayız hayırlısı diyelim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• şimdi şöyle düşün bir ilişki bir kaç sebepten biter..1-çok emek verirsin karşıdaki seni ezer sürekli terkeder köpek olursun sonra bir çeşit biyolojik birikim gibi olur son kere terkedersin ve asla geri dönmez...2sevmezsin terkedersin...3sevmezsin vicdan yapar bırakmazsın karşındakine hayat zindan olur..4-karşındaki seni sevmez.terkedilirsin...5-ikinizde seversiniz ama nasip olmaz...6-5.ye katılmıyorum seven iki insanı ancak ölüm ayırır...

eğer 1.şık senin için geçerliyse yapacağın tek şey onun seni ne kadar üzdüğünü it yerine bile koymadığını hatırlamak...2.şk geçerliyse zaten üzülmezsin...3.şıksa eğer eninde sonunda ya terk eder ya terkedilirsin...4.şık uygunsa terkedilmeye mahkumsun eğer sevdiysen tam ıkım olur..5şık için birşey yazmıyorum öyle birşey yok...anıları silme olayına gelince neden silesinki sen onu unutmak için mi sevdin...güzel günlerdi ve bitti bu kadar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...