Geceleri altını ıslatanlar olduğunu 15-23 yaş arasında hatta geceleri bez bağlıyanlarda varmış doğru mu?

Sizin hiç öyle 15-23 aş arası olup altını ıslatan tanıdığınız ya da geceleri bezlenen ya da bez bağlanan falan oldu mu hiç,benim sadece kuzenim vardı 12 yaşına kadar çok eskiden muşambayla bezlenirdi her gece muşamba bez bağlanırdı yatarken ona mavi ve pembe muşamba bezler vardı o zamanlar,hatta şimdide var muşamba bez bağladıklarını yazanlarda olduğuna göre şimdide varmış demek ki azda olsa,sizin öyle bildiğiniz ya da tanıdığınız varmıydı alt ıslatan ya da bez bağlayan..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kendi kardeşim 15 yaşına kadar aynı sorunu yaşadı. çok zor bir durum. ama kardesımın beyın damarlarından bırı tıkalıydı. daha sonrada tedavı gorerek atlattı sımdı 18 yasında çok sukur kı oyle bı sorunu yok. allah olanlara acıl sıfalar versın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim arkadaşım haftada bir ya da 10 günde bir altını ıslatıyordu.

1 ay SağlıklıPed com dan "Altını ıslatan yetişkinlere SağlıklıPed destek seti" aldı kullandı.

Şimdi sorunu kalmadı.

Ben de yaprak ürününü kullanıorum. İnanılmaz rahat

0|1
    0|0
    • Muşamba çocuk bezleri bağlamaktan iyidir bence birde muşamba bezlerle geceleri bezlenenler ya da annesi muşamba bez bağlayanlar var onları düşününce yani,her gece muşambayla bezlenmek mavi ve pembe muşambalarla biliyorsun dimi onları yani senin yöntemin daha iyiymiş bencede..

• Hıım muşambalarla bezlenince sabahları hep 5e doğru uyanırdım 6 yaşıma kadar bezlendim muşambalarla,uyandırırdı çünkü muşamba bazı geceler,ama kokusu çok güzeldi muşambanın hala kullananlar var ama kırsalda daha çokmuş öyle diyorlar bilemiyorum tabi..

• Anladım eskiden muşamba bez kullanıyormuydunuz bundan önceleri yani.

Erkekler Ne Diyor 2

• evet ben bu sıkıntyı yaşadım. 14 yaşıma kadar altıma kaçırırdım. bez kullanırdım. altıma bez bağlamak zorunda kalırdım. bilirim o durumu yani. bu rahatsızlığı senmi yaşıyorsun yani senmi bez bağlıyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben Hobi Olsun Diye Islatırdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...