Bu yıl kesinlikle Beşiktaş şampiyon olur. Katılıyormusunuz?

Bu yıl kim şampiyon olur, ben Beşiktaş şampiyon olur diyorum. Bana katılanlar kimler?

• Çok doğru diyorsun Beşiktaş şampiyon olur
    64% (7)29% (7)40% (14)Oy Ver
  • Şampiyonlukta Beşiktaş ve Galatasaray kapışır
    9% (1)33% (8)26% (9)Oy Ver
  • Fenerliyim ama maalesef haklısın, Beşiktaş şampiyon olur
    9% (1)8% (2)9% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum
    18% (2)30% (7)25% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yıl ne olacağı belli değil.
    Fener teknik direktöre bağlı. Bakalım oyuncularla arası nasıl olacak, analiz yeteneği nasıl, Aziz baskısıyla başa çıkabilecek mi?
    BJK de kemik kadrodan en önemli 3 kişi gitti. Gelen gidenden iyi olabilir belki ama sonuçta giden Gomez sosa ve töre yani.
    Şenol Güneş hiç formda değil gibi, yerli kaleci ısrarı ile yine bence başını yakacak takımın. Nasrinin gelmesi takım için çok iyi de olabilir ama hayal kırıklığı da olabilir.
    Gs ise denayer, josue ve diarra nın gelmesi ile orta koridoru eksiksiz bir takım olacak. Tek sorun forvet. Riekerink bence şu an ligin en iyi taktisyeni, Gs li olduğum için söylemiyorum ama adam geldiğinden beri taraftar neyi eleştiriyorsa neşteri vurdu. Onunda tecrübesi yok belki ama futbol bu.
    Ben takımın birbirine alışması halinde geçen yıl en çok gol atıp 6. Olup, 2 kupa alan takımın şampiyonluğa daha yakın olacağını düşünüyorum. Düşündüğüm bu, istediğim ise HAKKIYLA herhangi bir takımın şampiyonluk olması, hakkıyla olsunda bende helal olsun diyeyim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak işte böyle gözüme giriyorsun

0|1
    0|0
  • katılmıyorum beşiktaş güç kaybetmiştir

0|0
    0|2
  • olamaz geçen seneki övülen hucum hattı çöktü çünkü

0|0
    0|0
  • sampiyon olmaz bence

0|0
    0|0
  • Fbahçe olacak

0|0
    0|0
  • Lan Fenerli görünen Bjkli beni taklid etme.

0|0
    1|2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...