Bakıştıgınız kızla ilgili

arkadaslar sıze bakan ve sızınde baktıgınız kız (ama çok fazla bakışıyosunuz en az 10 sn.) sizi facebooka ekliyo kıza kabul edıyounuz ama niye bakmayı kesip başka kıza yönelırsınız ona yazmazsınızda başka kıza yazarsınız sonra kız sızı sılıncede yenıden bakmaya baslarsınız ve sızce hıc hoslanmamıs mı? hoslanmamıssa nıye bakıyo?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• o anda aklında geçeni bilememde sonuçta erkek...

1-)anladıgım kadarıyla eleman senden hoşlanmamış sadece zaman geçirmek ,ego tatmin etmek

2-)hoşlanmış işi yanlış bir yöne götürüyor yani seni kıskandırma çabaları belkide çok utangaç konuşamadıgında böyle yanlış bir yola başvuruyor , ilk ilişkilerimde benimde böyle deneme-yanılmalarım olmuştu ama 1 kere sonra vazgeçtim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Insanin yapısı birşeyi elde edince ya da elde edeceğini hissedince hevesi kaçar. Veya kendini ağırdan satma çabasıdır. Birazda kıskandırma uğraşları olabilir.

0|0
    0|0
  • dikkatimizi ceken kızlara hoşlanalım hoşlanmayalım mutlaka bakış atarız

dur la oda bakıyor u ya da açılsam nasıl bir tepki verir diye

kızın bakışların bir anlam cıkarma cabasıdır ve birazda ego tatmin etme yöntemidir

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyodur. Ama sen yanına gel diye seni kıskandırmak için başka kızla takılır gibi yapıyordur.

0|0
    0|0
  • Hoşlanmış Olabilir Tabiki :) Güzelliğine Bakıyor Olabilir Belkide Bi Adım Atmaya Korkmus Olabilir :)

0|0
    0|0
  • ben sadece sevgılıme bakıorm yemınnen fıcıbıkıda yok sikipisine bakıorm:D

0|0
    0|0
  • meraktan bakıyodur ya da canı sıkılmıştır belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...