Fenerbahçe muz polemiğiyle ilgili olarak çok komik durumlara düşmedi mi?

galatasaray yeni görüntü yayınlayarak aslında gizli mesaj vermek istedi bu gizli mesaj yalan yanlış şeylerle türkiyeyi kandırdınız der niteliktedi bence ÜNAL AYSAL ben olsam o şahıslara dava açardım birdaha da sahaya sokmazdım dedi fenerbahçe olayı sahiplenerek hata mı yaptı sizce

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de sahiplenerek hata yaptı. Öyle komik savunmalar var ki muz olayında. Benim anlamadığım ırkçılık sadece rakip oyuncularına mı yönelik oluyor? Kendi takımınızda yok sanki siyahi oyuncu. Ama bunun asıl suçlusu ne o taraftarlar ne de Fener yönetimi. Bu zamana kadar Türkiye ırkçılık nedir bilmiyorduk. Ta ki Emre Belezoğlu bunu Türk futboluna sokmasına kadar...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hata yapmadı

0|0
    0|2
  • ben fenerbahçeliyim ama gerçekten de bu durum bizi camia olarak komik durmuma düşürdü o şerefsizliği yapana yaptırım uygulaman gerekirken sen adamı sahiplenip bide televizyonun karşısına çıkarıyorsun ondan sonrası daha da komik adam diyoki sindirim sistemim bozuktu bilmeme neydi ya 2. sınıftaki çocuklar daha iyi yalan söyler be bu ne ya valla rezillik

0|0
    0|0
    • tabi bide bir kişinin yaptığı yavşaklığı tüm camiaya atfedenler de var orası da ayrı bir saçmalık o zaman tüm gs camiası KATİL dir derim ben de ama işte bir kişinin hatası

• birkez daha kendilerini rezil ettiler MUZ cumhuriyeti

0|1
    0|0
  • fenerbahçe ırkçılığı savunan,destekleyen bir kulüptür.kendilerine yakışanı yaptılar her zaman ki gibi.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliye sormuşlar boynun neden eğri fenerbaçelide demiş nerem doğruki :P sorunun cevabını en net bu şklde vereblrm

0|1
    0|0
  • nedense hiç şaşırmadım fb den en beklenirki Türk futbolunun kanayan yarası

0|0
    0|0
  • düştü yeminnen:D don polemiği olaydı eyidi:D

0|0
    0|0
  • ünal aysan yesin muzları işte

0|0
    0|1
  • hata yaptı ama hatadan geride dönemedi. fb iyi yönetilemiyor malesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ozellıkle basın toplantısında ısı gurura cevırıp bır kuru ozur dılememek ıcın yaptıkları ıle o kadar kucultuler kı fanatık olmayan taraftarlarını bıle karsılarına aldılar.

Fenerbahce gıbı 106 yıllık mazısı olan bır takımı 10 yıllık gecmısı olmayan bır takım sevıyesıne ındırdıler.

1|1
    0|0
  • ırkçlık kötü bişey ama bunu şu takımın taraftarı ırkçı diyerek değil,bazı kişiler ırkçı diyerek açıklayabilirz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...