Aziz Yıldırım eğer şike iddiaasıyla yargılandığı senenin kupasını trabzonspra verseydi her şey unutulur muydu?

bence şike mike damgası bile yemezdi fenerbahçe olaylar bu noktaya gelmezdi

not: fenerbahçe 2. asbaşkanının şike yaptığı kanıtlandı hukuken lütfen dogruları konuşalım

fenerbahçe kupayı verseydi olaylar bu noktaya gelmezdi sizce de öyle mi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence konu değişmezdi ben yine derdim fener şike yaptı diye. Son maçta fb gs derbisinde aziz yıldırım yukluce bir para verip gs den maçı satın aldı. Gs de sattı amaç fenerin 2. oluğ şampiyonlar ligine gitmesiydi. Şampiyon olduğu senede gs çok maç sattı fenere tırabzonda sattı, aziz yıldırım olduğu sürece türk liginde bana göre parayı veren düdüğü çalar Türkiye futbolunda temiz takım varsa bu sadece Beşiktaştır.

0|3
    1|2
  • unutulmazdı

0|0
    1|2
  • Şimdi de unutturulmaya çalışılıyor..Kupa verilse de verilmese de zaten unutulur bu iş..

0|2
    0|0
  • Sorun kupayı verme meselesi değil. Kupayı vermek suçu kabullenmek anlamına geliyor ve bu da Aziz Yıldırım gibi bir çok spor adamının ağır suçlarla hapise girmesi anlamına geliyor.Yoksa kupa umrunda mı Aziz'in...

0|0
    0|0
    • birkere beşiktaş da şike yaptığını kabul etmedi ama kupayı verdi sırf madem adımız çıktı haklıysakda değilsek de kupayı verelim dedi ve kurtuldu

• Ben öyle bir şey hatırlamıyorum. Fakat olmuşsa bile saçma bir durum.

• trabzonun gt yeseydide yeneydi alaydı kupayı bir gidin ya

0|0
    0|1
    • şike hukuken kanıtlandı halen neyin savunması

• futbolcular mücadelesini en iyi şekilde verdii şikeye cok meraklı olan 6s nin haluk ulusoy maclarını gözden gecirsin adnan polat bile şikede galatasaraya kefil olamam diyo ne yin kafasındasınız

• mesele kupa dedğimz teneke parcasını almk ise fenerin o teneke fenerde kalablr gönullerde sampiyon olmdıkdan sonra :) cimbomundan başka takım mı var

0|0
    0|0
  • unutulurdu

0|0
    0|0
  • ütopik soru olmuş biraz

0|0
    0|0
  • Ne olacak bu Fener'in hali ya?

0|0
    0|0
  • bence fb kupayı vermeliydi.

Sürekli bu olay ısıtılıp ısıtılıp önüne geliyor.

Baskı oluşuyor.

Zaten Küme düşmemişsin, Şiken kanıtlanmış, ver kupayı kurtul.

böyle devam ederse sürekli fb nin karşısına çıkar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence unutulmazdı,ısıstıp ısıtıp sunulurdu.

0|0
    0|0
  • kupayı verseydi iyice billur geçerlerdi, geçerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...