Ben ne yaptımda benden kaçıyor anlamadım..

2 yıldır otobüsten birini seviyordum. adını bile bilmiyordum. sonra bir arkadaşıyla konuşurken duydum ve facebooktan ekledim. sonra 2 ay önceydi konuşmaya başladık. ben ona onu sevdiğimi konuşmamızın 2. günü söylemiştim. o da şaşırdı ama sonra normal konulardan konuşuyorduk. birini seviyormuş 3 senedir. ama kız bunu reddetip başkasıyla çıkmaya başlamış bunu duyunca sigaraya başlamış, hala içiyor. bana bunu anlatııktan sonra beni face'den silmiş.bir gün otobüse binerken sigara dumanını arkadaşıma ve bana doğru bırakıp 'sizi zehirliycem' dedi. sonra 1 hafta falan geçti ben bunun ask.fm'ine 'kalbimi zehirledin zaten ciğerime gerek yok' yazınca beni eklemiş. tekrar konuşmaya başladık. bir kaç gün sonra da ona sarılmak istediğimi söyledim. o da kabul etmedi 'konuşuyoruz ya fazla ileri gitme' dedi. ama ben o anlamda dememiştim. ertesi gün hiç yüzüme bile bakmadı. önünden falan geçerken başka yerlere falan bakıyo. hep ben nerdeysem ordan olabildiğince uzağa gidiyo.. bir kere de bana biz çıkamayız çünü uymuyoruz mesela ben gülelim derken sen bozuyosun demişti.. bende bişey demedim artık hep gülerek yazışıyodum. dün de meraba yazdım ama o çok souğ bir biçimde merhaba yazmış noldu canın sıkkın gibi dedim o da yok nerden çıkardan demiş. bende anlatmasını istedim o da uzatma dedi. sonra tamam ben söyleyim benim sana mesaj atmamdan sıkıldın dedim o da "nasıl anlamak istiyosan öyle anla hadi uza" gibi kaba cümleler kurdu sonra:" Sen demiyon mu mesaj atmamdan sıkıldın benden sıkıldın

filan

burda kapanmış ve son bulmuştur

tamam

hadi git artık

sıkılmadığım yerde sıktırtın zorla

kendini"

dedi. bende : "hani karşıdaki nasılsa sende öyleydin.. ben sana böyle mi davranıyorum? her neyse istediğin gibi uzuycam.. ben sadece her an seninle konuşmak istemiştim..çıkmak falan değil çünkü o zaman daha beter olur herşey. 2 gün de mesaj atmadım tersleme diye ama yine tersledin.bir insan kendini seveni niye tersler anlamıyorum. herşeye rağmen sen ne zaman nasıl istersen ben seninle konuşurum. daha fazla klasikleşmiycem.. hep gülmen dileğiyle uzuyorum..." dedim... biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.. sizce ne yapmalıyım? ona yine mesaj atıyım mı? ya da ne diyim? nasıl davranıyım nolur akıl verin... :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaşın küçükte bu kadar laf yemeğe utanmıyor musun mrsaj atmaya ? Sktr gt diyo işte olmaz diyor.Fazla zorlarsan senden ne isteyeceği belli olacaktır.

0|0
    0|0
  • artık bırak yeter... kes şununla konuşmayı küçültme daha fazla kendini...

0|0
    0|0
  • at mesaj anasını satım:D

0|0
    0|0
    • ama o zamanda sıkmış olmaz mıyım? bir kız sana böyle davransa sen ne yapardın?

• eee işte böldir insna oğlu salla gtsn yoluna

0|0
    0|0
  • seviyorum işte seni gel geleceksen ver vereceksen bak vermeyeceksen verecekler var de olsun bitsin. başkasını seven insanı elde etmemelisin onun sevdiği insanın yerine koy kendini unut gitsin ben okurken yoruldum sen yaşarken yorulmamışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mesaj atma. ne bu bir yerleri 10 metre havada. bırak tatlım sen ona karşı bişe hissettiğin için senin duygularını kullanıyor resmen. seviyorsun diye istediğini yapabileceğini sana her türlü davranabileceğini düşünüyor..

yada o terkeden kızın acısını senden çıkarıyor. ona sevgisi yüzünden yapamadığını sana yapıyor.

tek tavsiyem sil faceden vs. muhattap olmayı bırak ve yoluna devam et.

0|0
    0|0
  • Ne kadar cok pesinde kosarsan okadar cok simartirsin iste boyle. Yazma sakin ve bekle mutlaka geri gelicektir belli bir zaman sonra. Erkekler onu seven kizlara dayanamazlar ve malesef daha sonra kiymetini anlarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...