Basenlerimden nasıl kurtulurum?

Bacaklarımı inceltmek ve basenlerimden kurtulmak istiyorum. Ne yapmam gerek?

0|3
13|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ilk olarak beslenme onemli. Fast food ve sekeri kes. Hatta undan da uzak dur zaten gluten basen yapar yani ekmek tatli falan bos kalori. Sebze meyve protein ye. Ama yagli yagli et yeme. Firinda tuket mesela. Limonlu su ic yesil cay ic.
    Sonra kos ve yuru. Haftada 2 kere de yuz.
    Bir de internette belli hareketler var onu yap. Ama mesela squat yapma. Spuat ust bacakta kas yapar yani bacagin kalin olur.

Ben bu islerle ilgilenmyei seven biriyim ama benim de cok hafif basenim var ama benimki genetik sanirim cunku gobegim hic yok.
    Basarilar.
    Baska sorun varsa ozele de gelebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 12

• Ne kadar boş yorum yapılmış!
    Öncelikle yağ yakımında su içmek çok önem arz ediyor. Günde en az 2 litre içmeni tavsiye ederim. Yağlı yiyeceklere ve tatlılara fazla abanma, en azından az yemeye çalış. Etkisini görürsün. Kendi kapasitene uygun bir egzersiz planı yapman lazım. Mesela 'fazla tekrar yapacağım' deyip, iki gün sonra bırakmak hiç bir sonuç getirmez sana. Haftanın 2 gününü kendine ayır, o günlerde spor yapma, kasların için de gerekli bu. Her gün spor yok. İp atlamak bacak inceltmede en önemli egzersiz, alt komşu rahatsız olur dersen, yoga matı alabilirsin, sesi azaltır. :D Adriana Lima'nın bu videosu motivasyonunu arttıracaktır.
    https://www.youtube.com/watch?v=M7oBLtjliQE
    Bu da egzersizlerin olduğu diğer video.
    https://www.youtube.com/watch?v=C1Vl8U9KdJA

0|0
    0|0
  • Sporla.

0|0
    0|0
  • Testereyle kes.

0|0
    1|0
  • yere yan sekilde yat karnini icine cek ve tempolu sekilde kaldir indir sonra egzersiz sehpalari oluyo ya onlara in cik bide tavsiyem cok fazla merdiven cikma basen yapiyor ama inersen basenlern gidebilr diye duymustum ebru salli videolarinada bak istersen vardi onda bir kac hareket

0|0
    0|0
  • İnce bacak değilde basen sorunu bendede var -,-

0|0
    0|0
  • Spor, bol su

0|0
    0|0
  • Spor yap bölgesel

0|0
    0|0
  • Dans Et

0|0
    0|0
  • Egzersiz diye bir uygulama var ordaki basen hareketlerini yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Duvara vur kalçanı yandan

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazil ordaki hocalar sana göre plan yapar ve bol su + yesil cay

0|0
    0|0
  • Yürüyüş ve bisiklet

0|0
    0|0
Yükleniyor...