Şenol Güneş açıklamalarının çarpıtıldığını söyleyerek doğru yapmadımı?

Geçen gün yaptığı açıklamaları çarpıtarak yazanlara tepki gösterdi
Beşiktaş'ın adı şampiyonluk için yeterlidir, yine bunu kovalayacağız. Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Sorun ve mazeret üretmeden yola çıkıyoruz ama durum tespitlerimizin olduğu gerçek. Fikri ve vicdanı hür insanlarız, Mustafa Kemal çocuklarıyız, sözü esirgemek gibi bir durumumuz yok. Başkan ve yönetimin desteğiyle takım ve taraftar şampiyonluk yarışı için yeterli olacaktır."

Bazı konularda kızgınım, üzgünüm. Başkanı yönetimi suçlayan biri hayatım boyunca olmadım. "Gökhan ve Adriano neden alındı?" demedim.
Galatasaray ve Trabzonspor'a transfer için suçlama yapmadım. Onlar o kadar transfer yapıyorsa biz yapamıyorsak onların idari kararları vardır."

Nasıl bir suçlama yaptığımı anlaşmış değilim. Keşke hiç açıklama yapmasaydım. Hiç kimseye yararı olmadı. Bu ülkede en güzel şey susmak. O yüzden bilim adamları konuşmuyor. Biz kaos yaratıyoruz. Özgürlükten korkmayalım, farklı düşünceler olsun. Eleştiriyi yıkmak için değil yapmak için yapalım. Takımımı, taraftarımı, başkanımı ve yönetimimi seviyorum. Bu yılda hep birlikte en güzelini ortaya koyacak."

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir Medyamız var görün işte. Hoca bir gün önce söylediklerini bir daha basın toplantısı yaparak açıklamak zorunda kalıyor. Bu başarılı olmanın sonucu belkide meyve veren ağaç misali. Şenol Hoca ülkedeki en yenilikçi ve iletişimi güçlü hocadır. Zamanında pek kıymeti bilinmedi ama biz Beşiktaş taraftarları olarak onu çok seviyoruz. Renkli medyaya yedirmeyiz

0|1
    0|1
    • 3ay

Medyayı anlıyorum malzeme arıyorda bunlara inanları Anlamıyorum. Kim Adrianouyu istemez ki mesela insan burdan bile anlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ülkede ki medya renkli olunca böyle oluyor

0|1
    0|0
    • 3ay

Medyayı anlıyorum malzeme arıyorda bunlara inanları Anlamıyorum. Kim Adrianouyu istemez ki mesela insan burdan bile anlar

• şenol adam adam

0|1
    0|0
  • söylediği lafın bile arkasında duramamış geri vites yapıp en kolay yola başvurmuş basını çarpıtmakla suçlamış şenol güneş, böyle bir tarzı yoktu eskiden baskı yedi belliki yönetimden

0|1
    0|1
    • 3ay

Söylediği ilk lafı doğru anlasan böyle demezdin geri adım değil gerçekler

• 3ay

Sen başka takımlı olduğun öyle bakıyorsun dursun özbek izlemeye devam edin lafları yanlış anlamak yerine

• 3ay

ediyoruz
      sağolusun 2 kupa aldık en yeniside geçen beşiktaşı yenip aldığımız kupaydı :)

• İlk açıklamaları doğruydu

0|1
    0|0
Yükleniyor...