Şenol Güneş açıklamalarının çarpıtıldığını söyleyerek doğru yapmadımı?

Geçen gün yaptığı açıklamaları çarpıtarak yazanlara tepki gösterdi
Beşiktaş'ın adı şampiyonluk için yeterlidir, yine bunu kovalayacağız. Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Sorun ve mazeret üretmeden yola çıkıyoruz ama durum tespitlerimizin olduğu gerçek. Fikri ve vicdanı hür insanlarız, Mustafa Kemal çocuklarıyız, sözü esirgemek gibi bir durumumuz yok. Başkan ve yönetimin desteğiyle takım ve taraftar şampiyonluk yarışı için yeterli olacaktır."

Bazı konularda kızgınım, üzgünüm. Başkanı yönetimi suçlayan biri hayatım boyunca olmadım. "Gökhan ve Adriano neden alındı?" demedim.
Galatasaray ve Trabzonspor'a transfer için suçlama yapmadım. Onlar o kadar transfer yapıyorsa biz yapamıyorsak onların idari kararları vardır."

Nasıl bir suçlama yaptığımı anlaşmış değilim. Keşke hiç açıklama yapmasaydım. Hiç kimseye yararı olmadı. Bu ülkede en güzel şey susmak. O yüzden bilim adamları konuşmuyor. Biz kaos yaratıyoruz. Özgürlükten korkmayalım, farklı düşünceler olsun. Eleştiriyi yıkmak için değil yapmak için yapalım. Takımımı, taraftarımı, başkanımı ve yönetimimi seviyorum. Bu yılda hep birlikte en güzelini ortaya koyacak."

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...