Sevgilimin yaptığına bakın....

Öncelikle yaşım 19 yanlışık olmuş. Sevgilim benden ayrılmıştı 4-5 gün ayrı kaldık herneyse dün seni çok özledim ay dönümümüz kutlu olsun yazdı cevap vermedim sonra aradı beni barıştık buluştuk güzel bir gün geçirdik. Bugün bizim ay dönümümüzdü normalde gece saat 00:00da uzun mesaj atardık birbirimize ben uzun bir mesaj attım herşeyimizi anlatan hatalarımızdan ders almamız gerektiği sonuna da seni çok seviyorum sonra onun için kullandığım kelimeler kalpte koydum yolladım. Sabah gelen mesaj Günaydın aşkımm ay dönümümüz kutlu olsun :) yazmış seni seviyorum bile yok şimdi ne yapayim? ve neden böyle yapmış olabilir?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• buna mı takıldın anı yaşa boşer ben bunu yazdım sen onu yazdın :) takma kafaya

0|2
    0|0
    • Ama usta kafa yorup onun için bissürü şey yazmışım :(

• yorgun felandır, belli olmaz yani takma kafaya, üşenmiştir.anı yaşa

Kızlar Ne Diyor 3

• kiz ne sanslisin bizimki yil donumunde atmaya useniyor :D bence uzulecek bisey yok bunda ne var yani sıkılmış olabilir

0|0
    0|2
  • Kız gece uyuyakalmıştır sonra da sabah öylesine yazmıştır. Bu kadar takılma. Elalemin sevgilileri hiç mesaj bile atmıyor.

0|2
    0|0
    • Çok haklısın ama bir erkek olarak hem mesaj atıyorum hemde cevap alamıyorum :D Sanki o erkek ben kızmışım gibi hissettim yahu :D

• Sakın kıza yok yere triplere girme. Hatta hiçbir şey yokmuş gibi cevap bile yazabilirsin "Günaydın aşkım tüm gece aklımdaydın" gibi bir şey :D Ona sen karar ver

• Öyle yapıcam zaten bir daha da atmam olur bite ya :D

• Vıcık vıcık bir ilişki daha. ıyyy

0|0
    0|0
    • Ne yapmışız ki? söyle de yapmayalım.

• Ya bu dönümlere filan ne gerek var allah aşkına sevdiği için katlanıyordur sana erkekler evlilik yıldönümünü bile sevmez sırf kadınlar kırılmasın diye kutlar hediye alır. daha sevgilisin ve sırf kısa bir mesajla geçiştirdi diye sorun yapıyorsun. Yapma böyle.

• Ya haklısın ama ilk baştan sevgilim başlatınca devam ettirmek zorunda kaldım yoksa bende çok meraklı değilim ki kısa mesaj atmasına, Sadece yıl dönümü değil bir ayrılık yaşadık o ayrıldı hiç konuşmadık o konu hakkında birşeyler o açıdan da bekledim :/

Erkekler Ne Diyor 3

• Sesli güldüm :) olur da bu kadar dalga olmaz.

0|1
    0|0
    • Şunu yapmayın işte demek ki benim kafama takılmış.

• tabiki haklısın herşeyin farkındadır ama ayrılmışssın barışmışmıssın insanın söyleyeceği şeyler olmaz mı yahu?

• Normalde olur ama sizin ilişkinizi bilemem.

• Yapilacak is degil.

0|0
    0|0
  • ay dönümü ne la :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...