Yarın öleceğinizi anlasanız ne yapardınız?

yarın öleceğinizi anlasanız ne yapardınız? yarın öleceğinizi anlasanız ne yapardınız?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Dua ederim ve ailemle sevdiklerimle vedalaşırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Nasıl yani. Yarın.. tam 24 saat varsa

Önce bir sigara yakarım. Sonra telefon defterindeki bütün insanlara küfreder.. bulduğum ilk otobüse biner.. denk geldiğim ilk bankada durup kredi çeker.. hayır işlerine dağıtırdım.

Tabi o sırada sigaram biterdi. muhtemelen yani.

(kredi vakit alabilir)

Ondan sonra bir sigara almak için markette durur sigaramı alır... Son olarak anıtkabire ziyarete giderdim. Ordan da yürümeye falan başlardım. Ben öyle uyurken falan ölmek isteyen bir adam değilim ki.

Sonra işte. baktım gidiyorum :D Bankın birine otururum. Hava sıcak zaten :D gelen geçeni izlerken giderdim :D

0|0
    0|0
  • Tanıdıgım herkesden helallik ister utanıp söylleyemediğim şeyleri insanlara söylemekten çekinmezdim...

1|0
    0|0
  • zevişmek isteyen varsa mutlu ederdim!

1|0
    0|0
  • intahar ederim

1|1
    0|0
  • valla toplu katlam yaparım sıradan sayıyorum 5 kişiyi gözümü kırpmadan öldürürüm

1|0
    0|0
  • Yarın öleceğini bilsen heyecandan kapılara duvarlara vurursun kendini.Gözlerin sürekli saatte olur.Saniyeler atarken aklında daha önce yaşadığın özlemini duyduğun anıların birbir gözünün önüne gelir.O gece uyuyamazsın.Bacakların titremeye başlar.En kötüsü de aileni,en sevdiklerini arkada bırakıyor olacağını bilmek olur.Soğukkanlı da düşünebilirsin diğer taraftan.Genç yaşta ölenler de az değil diye teselli verebilirsin kendine :Fatih Sultan Mehmet, Bruce lee,George Kennedy,James Dean,Elvis Presley,John Lennon,Heath Ledger (Joker) vs.

0|0
    0|0
  • boş ver yarını bu günü de :) şu sözümü unutma hiç ; senin nikine hastayım ben :)

0|0
    0|0
    • küstün mü ki :( harbiden alay etmek için demed,m , cidden nikin çok hoş , nerden geldi aklına böyle bir nic ve bu düzen de sıralamak ; üzgünüm ben sadece , o ben orda olmaya da bilir di , tamamlamış .

• ölene kadar namaz kılarım

0|0
    0|0
  • intihar ederdim

0|0
    0|0
  • Zaman ne çabuk geçiyor derim.

0|0
    0|0
  • En sevmediğim insanları işkence ile öldürürdüm :) uçurum bulur aşağı atardım. Pek de bir şey gelmiyor akla, belkide 24 saat sonra ölücez :))

0|0
    0|0
  • Tüm mal varlığımı varımı yoğumu harcardım :)

0|0
    0|0
  • Sevdiklerim ile olurdum ve herkez ile helalaşırdım, ama herseyden önce son saatlerimi sevdiğim değer verdiğim insanların yanında geçirmeye bakardım

0|0
    0|0
  • keşke, ölümü beklerdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...